Pátek 15. ledna. Svátek má Alice.

Firemní FÉR úvěr a Firemní FÉR kontokorent nově nabízí garanci snížení úrokové sazby. Pokud klient obdrží během trvání úvěru lepší konkurenční nabídku, Sberbank mu jako první banka na trhu sníží sazbu stávajícího úvěru pod konkurenční nabídku kdykoli během doby splácení

Banky Sberbank 20.03.2017 | 15:23 0 Komentářů

Nezajištěný Firemní FÉR úvěr pro podnikatele a firemní klientelu s obratem do
25 milionů korun ročně a Firemní FÉR kontokorent přichází se zcela novým benefitem – s garancí snížení úrokové sazby po celou dobu trvání úvěru. Díky garanci snížení úrokové sazby klienti získají jistotu, že pokud během trvání úvěru obdrží lepší konkurenční nabídku, Sberbank sníží sazbu jejich stávajícího úvěru, a to až na minimální možnou výši sazby 3,99 % ročně.

Nezajištěný Firemní FÉR úvěr a Firemní FÉR kontokorent se u podnikatelů a malých firem těší stále větší oblibě. Objem poskytnutých úvěrů vzrostl meziročně více než o pětinu. Sberbank jako první banka na trhu ke svým podnikatelským úvěrům nyní přidává možnost snížení sazby během doby trvání úvěru. Pokud klient obdrží lepší konkurenční nabídku, Sberbank sníží sazbu stávajícího úvěru pod konkurenční nabídku až na minimální možnou výši 3,99 % ročně. Akce platí až odvolání. V nové kampani Sberbank říká, že v podnikání je důležité hlídat každou korunu, ale investovat se musí velkoryse.

„Z ohlasu klientů vidíme, že je pro ně klíčová úroková sazba a jasné podmínky. Dlouhodobě je pro podnikatele a malé firmy důležité, aby přesně věděli, kolik je bude úvěr celkově stát. Chceme podpořit naše klienty v investicích a nabídnout jim dlouhodobou jistotu, že jejich úroková sazba bude stále výhodná. Proto jim po celou dobu splácení úvěru nabízíme garanci, že pokud získají od konkurence lepší úrokovou sazbu, Sberbank sazbu u stávajícího FÉR úvěru sníží pod konkurenční nabídku,“ uvádí Jiří Kubát, segmentový manažer Sberbank CZ.

Kromě sazby klienti neplatí nic navíc. Nezajištěná výše Firemního FÉR úvěru může činit až 2,5 milionu korun. Splátky si mohou klienti rozložit na 1-7 let.  Podnikatelům a malým firmám, které již splácí své úvěry v jiné bance, Sberbank nabízí refinancování, díky kterému mohou výrazně ušetřit a snížit si náklady v podnikání. Garance snížení úrokové sazby platí také pro refinancované úvěry.

Na penězích záleží a čas jsou peníze. Prvotní informace získají podnikatelé a firmy bez nutnosti navštívit banku Pro získání základních informací zájemcům o úvěr slouží webová stránka https://www.sberbankcz.cz/firemni-fer-uver. Kalkulátor každému zájemci obratem spočítá, jakou výši úvěru nebo kontokorentu by mohl ve Sberbank získat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.