Neděle 25. října. Svátek má Beáta.

Fio slaví 20 let, nabízí nově volbu čísla účtu

Banky Fio banka 19.11.2013 | 13:06 0 Komentářů

Fio je již 20 let na českém trhu. Fio banka slaví dnes toto jubileum na pobočkách a společně s tím zavádí možnost zažádat při založení účtu o jeho individuální číslo.

V roce 1993 byla založena ryze česká Finanční skupina Fio. Po dlouhodobém a úspěšném působení na trhu získala jedna z jejích společností v roce 2010 bankovní licenci a vznikla tak Fio banka – banka která nabízí běžné bankovní služby bez poplatků při současném trvalém udržování vysoké technologické úrovně svých služeb. Dnes slaví výročí na svých 72 pobočkách, kde jsou pro příchozí klienty připraveny dortíky a balónky s logem pro nejmenší návštěvníky.

Fio banka dále k výročí 20 let Fio připravila možnost založit si běžný účet s číslem podle vlastní volby. Tato novinka se vztahuje na nové osobní i podnikatelské účty vedené v CZK. Číslo účtu musí obsahovat 8–10 číslic, nesmí být již obsazené a musí odpovídat předepsanému formátu. Kromě tohoto vylepšení banka letos klientům nadělila množství novinek – naposledy například zjednodušení smluvní dokumentace, možnost zřídit si účet odkudkoliv v ČR  pomocí kurýra nebo čím dál oblíbenější aplikaci Smartbanking ve verzi pro platformu Windows Phone. Stále také až do konce listopadu platí akční nabídka hypotečních úvěrů se slevou 0,5 %.

„Jsme hrdí na to, že česká finanční skupina může oslavit takto významné výročí. Současných 320 tisíc klientů a množství ocenění Fio banky ukazuje, že zvolená strategie nulových poplatků je úspěšná a že i ryze česká banka je schopna se dynamicky rozvíjet a obstát v tvrdé konkurenci zahraničních bankovních korporací. Jsme rádi, že to klienti vnímají pozitivně – výzkumy ukazují, že české vlastnictví banky je důležité pro nadpoloviční většinu Čechů,“ říká k tomu Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing Fio banky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.