Neděle 01. srpna. Svátek má Oskar.

Fio banka získala 4 ocenění v soutěži Zlatá koruna 2018

Banky Fio banka 01.06.2018 | 10:29 0 Komentářů

Tři první místa a jedno druhé, to je bilance produktů české Fio banky v prestižní soutěži Zlatá koruna 2018. Nejvyšší příčky obsadil její podnikatelský účet, podnikatelský úvěr a investiční aplikace e-Broker. Stříbrnou korunu získal osobní účet.

Odborná porota včera zveřejnila výsledky 16. ročníku soutěže Zlatá koruna, která vyhlašuje nejlepší tuzemské finanční produkty. Fio banka od roku 2011 pravidelně vítězí se svým podnikatelským účtem, a ani letos nenašel přemožitele. Účet bez poplatků pro živnostníky a firmy obsadil první místo v kategorii Podnikatelských účtů. Bodovaly i další produkty, loňskou Zlatou korunu obhájil úvěr pro podnikatele a v kategorii Obchodník s cennými papíry zvítězila aplikace e-Broker pro online investování. Mezi Účty se pak na druhé příčce umístil Fio osobní účet, který se na medailových pozicích umísťuje pravidelně už osm let za sebou. Fio banka tak dokazuje, že její produkty patří stále mezi nejlepší v Česku.

„Těší nás, že se naše produkty každoročně umisťují na předních příčkách v prestižním hodnocení Zlatá koruna. Je to pro nás signál, že v porovnání se silnou konkurencí dokážeme stále obstát. Letos slavíme osm let od doby, kdy jsme se stali bankou. Na začátku jsme nastavili strategii, že nebudeme za běžné bankovní služby vybírat poplatky, a nejen ocenění odborné veřejnosti, ale především zájem ze strany klientů potvrzuje, že jsme se vydali správnou cestou. Chceme po ní jít i v budoucnu a věříme, že spolu s námi půjde i stále víc a víc klientů. Všem osmi set třiceti tisícům, kteří s námi aktuálně jdou, děkujeme za důvěru,“ říká Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.