Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

Fio banka zahajuje Školu investování 2016

Startuje 25. semestr investičních seminářů, které pro veřejnost pořádá Fio banka ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM. Na letošní podzim je připraveno 34 přednášek ve 14 městech. Registrace probíhá na webu banky a je zdarma.

Fio banka, největší český online broker, se dlouhodobě se zaměřuje na podporu vzdělávání v oblasti investování a každoročně pořádá bezplatné investiční semináře, kterých se může zúčastnit prakticky kdokoliv. Během podzimního cyklu proběhne 34 přednášek se třemi tematickými okruhy. Všem, kteří s obchodováním začínají, je určeno první téma věnované úplným základům investování, popřípadě druhé téma zaměřené na historii a fungování zahraničních burz v čele s USA, Německem a Polskem. Pro pokročilé investory je pak připraven třetí tematický okruh pojednávající o obchodování na úvěr, spekulacích na pokles cen akcií a obchodování s  termínovanými kontrakty futures.

Semináře se uskuteční ve 14 městech od 7. listopadu do 8 prosince 2016. Účast na seminářích je bezplatná, stačí se registrovat online na webu Fio banky.

„Je to už tradice, že každé jaro a podzim pořádáme po celé České republice bezplatné semináře o kapitálových trzích. Snažíme se tím zvyšovat investiční gramotnost veřejnosti, seznamovat lidi se základními investičními pojmy a zároveň je upozorňovat, na co si dávat pozor. Spolu s projektem Studentbroker, který pořádáme na vysokých školách a univerzitách, tvoří Škola investování náš vzdělávací tandem, který doplňují naše další volně dostupné služby jako je bezplatné investiční zpravodajství či demoverze aplikace e-Broker umožňující obchodování nanečisto,“ komentuje zahájení seminářů Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.