CZK/€ 24.610 +0,18%

CZK/$ 24.180 +0,05%

CZK/£ 29.162 -0,04%

CZK/CHF 25.415 +0,21%

30. 06. 2022

0 komentářů

Fio banka si odnáší tři Zlaté koruny

 

Trojnásobné nejvyšší umístění si v letošním roce vydobyly produkty Fio banky v tradiční soutěži finančních produktů Zlatá koruna 2022. První místo si odnáší osobní účet, podnikatelský úvěr a investiční aplikace e-Broker. Stříbrnou korunu pak získal účet pro podnikatele. 

Fio banka letos bodovala napříč všemi finančními segmenty, ve kterých nabízí své produkty. Pro klienty nejzákladnější produkt, a to bankovní účet, vyhrál Zlatou korunu v kategorii osobních účtů a v sekci podnikatelských účtů získal korunu stříbrnou. Oba účty jsou stálicemi na stupních vítězů již několik ročníků soutěže. Oblíbenost produktů Fio banky potvrzují i další dvě první místa, která získal podnikatelský úvěr a investiční aplikace e-Broker v kategorii Obchodník s cennými papíry.

 „Oproti loňskému roku jsme nyní získali vyšší počet nejvyšších ocenění, což ukazuje, jak velká je konkurence a vítězové se relativně střídají. Co ale považuji za důležité je, že se naše hlavní produkty stále umisťují mezi třemi nejlepšími v rámci kategorie a myslím, že právě tato dlouhodobá stabilní úspěšnost odráží jejich skutečnou kvalitu, kterou oceňuje odborná porota i naši klienti,“ hodnotí umístění ve Zlaté koruně Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Fio fond domácího trhu

Fond-show: Fio fond domácího trhu

Fio Fond domácího trhu je jeden z nejmladších a nejmenších českých fondů a je zaměřený na české akcie a láká investory na nulové vstupní poplatky. Je ale velmi drahý z pohledu nákladů na správu.

Text: Jan Traxler

19. 11. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.