Úterý 18. května. Svátek má Nataša.

Fio banka otevřela novou pobočku na Mělníku

Banky 12.04.2021 | 13:53 0 Komentářů

Česká Fio banka má už 86 poboček v České republice. Tu nejnovější otevřela na Mělníku. Klientům nabízí kompletní bankovní a investiční servis i nonstop přístupný vkladomat.

Fio banka rozšiřuje svou pobočkovou síť a nové kontaktní místo otevírá v samém srdci středočeského Mělníku. Své bankovní služby bez poplatků, výhodné hypotéky a investiční produkty nabízí na Mělníku na adrese náměstí Karla IV. 184/16. Otevřeno má každý všední den. Samozřejmostí je i hotovostní pokladna, kde je možné zdarma vkládat i vybírat vlastní peníze. Mimo otevírací dobu pobočky je možné využít nonstop přístupný vkladomat. Hotovostní služby poskytuje banka na všech svých pobočkách.

„Mělník jsme měli v hledáčku již delší dobu a čekali jsme na vhodné místo. Konečně jsme se my i naši klienti dočkali a jsme rádi, že se nám podařilo naši pobočku umístit přímo v centru města. Budeme tak zde pro naše klienty, ať už budou chtít založit účet, pomoci s dalšími produkty nebo vložit peníze na účet. I když většinu věcí lze u nás vyřídit online, stále zůstávají záležitosti, o kterých se chcete poradit a vyřídit je raději osobně, proto věříme, že si k nám klienti cestu najdou,“ komentuje otevření mělnické pobočky Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.