Pátek 22. ledna. Svátek má Slavomír.

Fio banka opět učí veřejnost investovat

Banky Fio banka 14.09.2017 | 10:09 0 Komentářů

Koncem září odstartuje Škola investování, vzdělávací projekt, který každoročně pořádá Fio banka ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM. V 15 městech nabídne celkem 34 bezplatných seminářů, které provedou zájemce o investování od základů až po složitější investiční operace. Registrace probíhá již nyní na webu Fio banky a je zdarma.

Fio banka, největší český online broker, zahajuje podzimní část svých investičních seminářů, které jsou volně přístupné široké veřejnosti. Stačí si na webu banky vybrat město a termín a bezplatně se registrovat. Škola investování nabízí celkem tři tematické okruhy, které jsou určené jak úplným začátečníkům, tak pokročilejším investorům, kteří chtějí rozvíjet své znalosti. První téma se věnuje základům investování a osvětluje pojmy, jako jsou akcie, burza či komodita, i to, jak a kde investovat a jaká rizika jsou s tím spojena. Druhý okruh se zaměřuje na historii a fungování zahraničních burz v čele s USA, Německem a Polskem. Třetí seminář je určen především pokročilejším investorům, věnuje se obchodování na úvěr, spekulacím na pokles cen akcií a obchodování s  termínovanými kontrakty futures.

„Školu investování pořádáme už čtrnáct let. Během té doby ji navštívilo velké množství lidí. S mnohými účastníky se setkáváme i opakovaně, postupně procházejí všemi tematickými okruhy a nakonec se z nich stanou aktivní investoři. Jiní si absolvováním seminářů „pouze“ rozšiřují obzory, aniž by prozatím uvažovali o tom, že s obchodováním na burze začnou. Semináře jsou otevřené všem a nás těší, že je o ně pořád velký zájem. Letos startujeme 25. září v Hradci Králové a další města budou následovat,“ komentuje zahájení podzimního cyklu Jan Bláha, obchodní a marketingový ředitel Fio banky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.