Úterý 19. ledna. Svátek má Doubravka.

Fio banka nabízí nový podnikatelský kontokorent s úrokem od 4,9 %

Banky Fio banka 11.05.2017 | 16:19 0 Komentářů

Pro podnikatele a firmy připravila česká Fio banka nový kontokorent. Základní úroková sazba začíná na 9,9 %, pokud probíhá čerpání bez komplikací, snižuje se každý rok o jeden procentní bod až na 4,9 %. Nový podnikatelský kontokorent je zcela bez poplatků a mohou ho získat noví zájemci i současní klienti.

Fio banka přichází s novinkou pro podnikatele a firmy hledající neúčelový úvěr s nízkou úrokovou sazbou. Nový kontokorent je bez poplatků za zřízení i vedení a navíc nabízí výhodné pásmové úročení. Úvěry do 300 000 Kč jsou s úrokem 9,9 %, částka nad tuto hranici je pak úročena sazbou 7,9 %. Kromě toho získají všichni klienti slevu 1 % z úrokové sazby za každý rok bezproblémového průběhu čerpání, čímž jim může klesnout základní úrok až na 4,9 %.

„Vnímáme dlouhodobý zájem podnikatelů o naše produkty a tomu také přizpůsobujeme nabídku. Bezplatný účet pro živnostníky a firmy máme již řadu let, k tomu jsme loni přidali platební terminály pro obchodníky a nyní nadešel čas na výraznou proměnu podnikatelského kontokorentu. Má nízký úrok, navíc s možností ho opakovaně snižovat, nulové poplatky a není nutné ho splatit ani na jediný den v roce. Věříme, že to jsou ty pravé trumfy, které budou hrát podnikatelům do karet,“ komentuje novinku obchodní ředitel Fio banky Jan Bláha.

Nový kontokorent mohou získat budoucí klienti, i ti, kteří již vyžívají některý ze současných kontokorentních tarifů. Navíc mohou uplatnit i předchozí roky, kdy úvěr čerpali u jiné banky, a tím si úrok ještě snížit. Žádost o úvěr lze zadat online v Internetbankingu nebo na kterékoliv ze 79 poboček Fio banky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.