CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.453 -1,09%

CZK/£ 29.283 +0,78%

CZK/CHF 23.634 +0,23%

10. 01. 2022

0 komentářů

Fio banka nabízí nově Visa karty zdarma

 

Vydání Visa karty k běžnému i podnikatelskému účtu je nově zdarma. Bez poplatku za vydání jsou dvě karty k účtu, pro majitele účtu a pro další osobu.    

S platností od dnešního dne Fio banka vyhlásila nový ceník, který zahrnuje důležitou změnu v nabídce platebních karet. Nově jsou obě standardně nabízené Visa karty k běžnému nebo podnikatelskému účtu, tedy karty Visa Classic a Visa Business, vydávané zcela zdarma. Ke každému účtu je zdarma první karta pro majitele účtu a druhá karta pro jednu další osobu, každá další je pak za 99 Kč. Karty jsou tak vydávány za stejných podmínek jako karty Mastercard.

„Snažíme se naše služby pro klienty vždy zlepšovat a když už přistupujeme ke změnám v ceníku, snažíme se jít primárně cestou zlevnění. Zde jsme u Visa karet poplatek úplně zrušili a klienti si tak mohou vybrat ke svému účtu kartu, jakou budou chtít,“  komentuje novinku obchodní ředitel Jan Bláha.

Klienti Fio banky mají s Visa kartami neomezené výběry zdarma nejen ze všech bankomatů v České republice, ale i po celém světě.

 

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Fio fond domácího trhu

Fond-show: Fio fond domácího trhu

Fio Fond domácího trhu je jeden z nejmladších a nejmenších českých fondů a je zaměřený na české akcie a láká investory na nulové vstupní poplatky. Je ale velmi drahý z pohledu nákladů na správu.

Text: Jan Traxler

19. 11. 2019

Marcel Gajdoš: Produkty s prémimovým interchange nemáme a zavádět nebudeme

Evropská komise řeší problematiku vysokých mezibankovních poplatků při platbě kartou. Ty dosahují až 1,6 % z každé transakce. „Prémiové produkty vůbec nemáme ani neplánujeme zavádět,“ říká Marcel Gajdoš, regionální manažer pro Českou a Slovenskou republiku společnosti VISA.

Text: Petr Zámečník

17. 07. 2014

Marcel Gajdoš: Praha by se měla poučit v Londýně

Praha v těchto dnech řeší městskou kartu. Tu by mohly nahradit nejen papírové jízdenky, ale i platební karty. „Jsme otevřeni jakémukoli systému, který by zabezpečil možnost využití bezkontaktní EMV karty v dopravě,“ říká Marcel Gajdoš, regionální manažer pro Českou a Slovenskou republiku společnosti VISA.

Text: Petr Zámečník

03. 07. 2014


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.