Sobota 08. srpna. Svátek má Soběslav.

Fio banka má přes 235 tisíc klientů a připravuje nové produkty

Banky Fio banka 29.01.2013 | 13:43 1 Komentář

Nejdynamičtější banka roku 2012 získala v minulém roce přes 88 tisíc nových klientů a aktuálně jejích služeb využívá již přes 235 tisíc osob. I na tento rok chystá novinky, mezi prvními bude na trh uvedena aplikace Smartbroker pro investování přes smartphone nebo americká hypotéka.

Fio bance se v roce 2012 dařilo – získala množství ocenění za své služby, počet klientů navýšila o více než 60 % a objem vkladů o 40 %. Rozšířila počet svých poboček v České republice na70 apočet bankomatů na 125. Dosažením počtu 150 bankomatů a otevřením tří nových plánovaných poboček letos završí první fázi rozvoje dostupnosti.

Pro rok 2013 banka plánuje další rozvoj své nabídky produktů a služeb. Aktuálně testuje aplikaci Smartbroker pro investování přes chytré telefony s operačním systémem Android, kterou uvede na trh v únoru. Následovat bude verze pro telefony s operačním systémem iOS (iPhone), poté i pro tablety s oběma uvedenými operačními systémy. Aplikace nabídne přístup k datům z trhu i možnost kdykoliv a kdekoliv reagovat na situaci na trhu nákupem či prodejem investičních nástrojů.

Dalším připravovaným produktem je americká hypotéka, která bude určena fyzickým osobám a fyzickým osobám-podnikatelům. Její minimální výše bude činit 300 tisíc, maximální 7 milionů Kč. Americká hypotéka bude poskytována do 70 % hodnoty nemovitosti v závislosti na typu nemovitosti.

„Rok 2012 pro nás byl velmi úspěšný, děkujeme všem našim klientům za přízeň, kterou nám věnovali. V roce 2013 pro ně chceme pokračovat v úspěšném rozvoji i vylepšování našich služeb – vedle spuštění nových produktů jako Smartbroker nebo americká hypotéka chystáme například i další rozvoj Smartbankingu nebo novou verzi Internetbankingu,“ říká k tomu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Jeden komentář: “Fio banka má přes 235 tisíc klientů a připravuje nové produkty”

  1. Jan K napsal:

    Jsem u banky ještě od doby kdy banka byla záložnou a co mě mrzí že neposkytují normální půjčky – potřeboval jsem 300tis. na 1 rok a musel jsem jinam :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.