Sobota 10. dubna. Svátek má Darja.

Fio banka má dva nové členy představenstva

Banky Fio banka 21.04.2015 | 10:04 0 Komentářů

Novými členy představenstva Fio banky se stali Jan Bláha a Marek Polka, oba pracují na vedoucích pozicích ve Finanční skupině Fio již řadu let a odpovědní budou za obchodní, respektive úvěrovou strategii banky.

Představenstvo Fio banky, které nyní tvoří jeho předseda Jan Sochor a Josef Valter, doplnili dva noví členové. Jan Bláha bude mít na starosti obchodní politiku banky včetně oddělení marketingu, Marek Polka pak nově zodpovídá za korporátní úvěry, SME i retailové úvěry.

Jan Bláha vystudoval Ekonomickou fakultu VŠB-TU a ve Finanční skupině Fio pracuje od roku 2000 na různých pozicích. Od roku 2006 jako obchodní ředitel, od roku 2014 také jako ředitel marketingu. Nyní je ve Fio bance zodpovědný za obchodní politiku, marketingové aktivity společnosti a obchodování na finančních trzích. Marek Polka je absolventem Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Ve Finanční skupině Fio působí od roku 2001, kdy nastoupil jako klientský pracovník pražské pobočky. Postupem času prošel několika pozicemi a v letech 2006 – 2014 byl vedoucím klientské divize. V roce 2014 se stal ředitelem úvěrové divize a zodpovídá tak za úvěry SME i retail.

„Fio banka během posledních let zásadně rozšířila své služby a navýšila klientskou základnu. Jmenování nových členů představenstva má přispět k dalšímu rozvoji našich služeb tak, abychom byli i nadále nejvýraznější bezpoplatkovou bankou na českém a v budoucnu i slovenském trhu,“ říká Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.