Pátek 24. září. Svátek má Jaromír.

Fio banka má 650 000 klientů a stále roste

Banky Fio banka 02.11.2016 | 12:00 0 Komentářů

Fio banka slaví další milník v počtu klientů, na konci října překročila hranici 650 000 osob, které využívají její bankovní a investiční služby. Jedná se o nárůst 50 000 nových klientů za posledních pět měsíců.

Počet klientů české Fio banky neustále roste, jen od začátku června jich získala přes padesát tisíc a celkem jich má už šest set padesát tisíc. Největší zájem je o osobní a podnikatelské účty, které Fio banka stabilně nabízí bez poplatků a bez nutnosti plnit jakékoliv podmínky. Významně vzrostla i poptávka po úvěrech na bydlení, a to především díky novinkám z letošního jara, kdy banka zavedla mimořádnou splátku klidně i celé hypotéky zdarma nebo bezplatné Hypospořicí konto, které může snížit úrok až na 0 %. Stále větší oblibě se těší také produkty pro podnikatele, jako jsou podnikatelské úvěry nebo platební terminály.

Fio banka získala bankovní licenci v roce 2010, od té doby se počet jejích klientů navýšil z 50 000 na 650 000. Od svého vzniku je neustále v zisku, jejím hlavním zdrojem výnosů nejsou bankovní poplatky, ale přijaté úroky z poskytnutých úvěrů. Zvýšil se i objem vkladů klientů, který překonal 70 mld. Kč.

„V posledních třech letech k nám každoročně zamířilo přes sto tisíc nových klientů a vypadá to, že letos se bude situace opakovat. Patříme mezi nejčastější volby těch, kdo už nechtějí platit poplatky za běžné bankovní služby a přitom hledají kompletní bankovní servis. Pomáhají nám i pozitivní ohlasy a doporučení ze strany našich současných klientů. To jsou jen některé důvody, proč k nám stále přichází noví klienti. Jejich zájmu si velice vážíme a budeme dělat všechno proto, abychom je nezklamali,“ říká mluvčí Fio banky Ján Franek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.