CZK/€ 24.430 -0,27%

CZK/$ 23.229 -0,67%

CZK/£ 28.226 -0,04%

CZK/CHF 25.372 +0,06%

01. 11. 2022

0 komentářů

Fintech startup Lemonero míří do zahraničí. Nově nabídne růstové financování e-shopům v Nizozemí

 

Fintech startup Lemonero, poskytovatel růstového financování pro e-shopy, míří po nedávné stamilionové investici od Komerční banky do zahraničí a oznamuje vstup na nizozemský trh. V Česku a na Slovensku Lemonero na cestě k růstovému kapitálu aktuálně pomáhá tisícovkám menších i větších e-shopů.

Loading 

Rychle se rozvíjející fintech startup Lemonero se rozhodl rozšířit své působení z Česka také do další evropské země. V Nizozemí tak společnost nově představí své chytré digitální financování pro e-shopy, které si majitelé e-shopů mohou jednoduše vyřídit online během cca 10 minut. Finanční prostředky lze ihned využívat dle aktuálních potřeb e-shopu. Růstový kapitál se tímto způsobem stává pro online obchodníky mnohem dostupnějším.

“Aktuálně na českém a slovenském trhu spolupracujeme s tisícovkou různých e-shopů. Po úspěšné stamilionové investici od Komerční banky naše kroky vedou dále do zahraničí, kde stejně jako u nás chceme malým a středním e-shopům našimi službami pomáhat růst. Jsme přesvědčeni, že v Nizozemí dokážeme dosáhnout stejně dobrých, ne-li i lepších výsledků, a tím podpořit nejen jednotlivce, ale i evropský trh e-commerce jako celek,” říká o expanzi Jan Laštůvka, zakladatel a CEO Lemonera.

Už během řešení velké investice Lemonero Nizozemí plánovalo. Další plánovanou cestou pro expanzi je Francie, a to hned příští rok. Výhledově se startup také chystá do německy mluvících států a zemí východní Evropy.

Lemonero nizozemské e-commerce nabídne jak možnost financování splacené formou klasických měsíčních splátek, tak i možnost využít tzv. Revenue based financování, které je založeno na principu splátek z již uskutečněných obchodů a e-shopy se tímto způsobem dostanou k potřebným financím ve výši, jenž si mohou bezpečně dovolit a splátky neohrozí jejich celkovou existenci mimo hlavní sezónu.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Fintech se těší oblibě investorů

Zdroj: Pixabay.com S rostoucí popularitou aplikací, a téměř jejich nezbytností k běžnému žití, se mění i finanční svět. Mění se také investice. To, co dříve možná bylo technologickým výstřelkem a libůstkou, je dnes zavedenou službou. Jednoduše řečeno, fintech se i mezi investory stává mainstreamem. 

Text: Karel Pučelík

26. 07. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *