Čtvrtek 29. července. Svátek má Marta.

FINfest Jaro 2018: Komplexní servis: cesta ke zvýšení výnosu z klienta?

Konference pro finanční poradce

Co myslíte – je komplexní servis pro klienta marketingová mantra poradenských firem nebo realizovatelná skutečnost? Je vůbec jeden poradce schopen poskytnout kvalitní služby přes všechny finanční potřeby klienta? Není lepší cestou specializace? Pomůže poradci softwarový nástroj nebo potlačí jeho individualitu? Přední experti se s Vámi podělí o konkrétní návrhy řešení situací klienta v klíčových produktech: pojištění, financování bydlení i investic.

„FINfest se velmi rychle stal významnou událostí a centrem dění finančně-poradenské komunity, kde se na neutrální půdě setkávají produktové společnosti, finanční poradci, analytici i zástupci regulace. Značka FINfest je zárukou kvalitně stráveného dne nabitého praktickými profesními informacemi,“ říká Martin Viktora, organizátor konference FINfest.

Celodenní program ve třech sálech plný inspirujících témat ze světa finančního poradenství doplněných workshopy osobního rozvoje a produktových znalostí.

Akce se koná ve středu 23. května 2018 v Praze. Konference se budou účastnit špičky oboru například Petr Borkovec (Partners), Zdeněk Sluka (Broker Trust), Libor Ostatek (Golem Finance), Mojmír Urbánek (SAB servis), Marek Macura (MM Finance), Libor Mánek (Pojišťovna ČS), Ivana Ferová (Uniqa) a další skvělí řečníci z řad šéfů poradenských firem, pojišťoven, investičních společností i bank.

Na neutrální půdě se dozvíte novinky z oboru, navážete nové profesní kontakty a máte příležitost se zapojit do diskuse. Konkrétní program a všechny potřebné informace naleznete na www.FINfest.cz

Témata diskusí:

  • Komplexní servis: cesta ke zvýšení výnosu z klienta
  • Soutěž krásy: která firma má nejpřehlednější systém, nejlepší aplikaci nebo jinou pomůcku pro práci s klientem?
  • Pojištění: jak zvýšit výnos z klienta?
  • Financování bydlení: dopad transformace na poradce, klienty a banky
  • Investice: vyvážený a náročný klient – co s ním?

Neváhejte se registrovat, počet míst je omezen.

Odborné servery Investujeme.cz a Hypoindex.cz jsou mediálními partnery konference.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.