Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

Finbricks nově propojuje PSD2 služby s Bankovní identitou

BankyPodnikání 26.07.2021 | 17:20 0 Komentářů

Česká společnost Finbricks s.r.o., která poskytuje integraci PSD2 služeb pro české obchodníky a firmy, propojila nově svůj produkt s BankID. Klienti, kteří v současné době využívají PSD2 platformu od Finbricksu, tak budou moci nabízet svým koncovým zákazníkům i služby bankovní identity.

Společnost Finbricks s.r.o. je interní start-up Komerční banky a integrací PSD2 služeb se zabývá už od roku 2019. Se spuštěním Bankovní identity se rozhodla připojit tuto funkcionalitu do své nabídky. Zákazníci Finbricksu nyní mohou službu bankovní identity nabízet svým koncovým uživatelům, aniž by se museli zabývat technickou integrací BankID vlastními silami.

“BankID považujeme ve Finbricksu za vynikající funkcionalitu, která bude mít v blízké budoucnosti opravdu široké použití. Pro naše klienty vyřešíme jak registraci, tak samotné napojení BankID. V kombinaci s PSD2 službami nabízíme našim zákazníkům důležité komponenty pro vývoj moderních aplikací v oblasti finančních služeb” říká k nové nabídce ředitel společnosti Finbricks s.r.o. Tomáš Fíla.

Společnost Finbricks s.r.o. vytvořila pro napojení na BankID jednoduché API, které mají její zákazníci dostupné společně s API pro PSD2 služby jak v testovacím, tak produkčním prostředí. Bližší informace naleznou zájemci na webových stránkách www.finbricks.com. Společnost nabízí své služby pro vývoj a testování zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.