Úterý 26. října. Svátek má Erik.

Finanční skupina Starteepo posiluje na pozici obchodního ředitele

13.11.2018 | 13:00 0 Komentářů

Tým finanční skupiny Starteepo nově posiluje Dušan Jilčík (39) na pozici obchodního ředitele. Do Starteepo míří z obchodníka s cennými papíry Cyrrus, kde působil více než 13 let. Zastával zde mimo jiné pozici ředitele obchodování a dohlížel tak na účty více než 2 tisíc klientů s majetkem přesahujícím 2,5 miliardy korun. Působil i v dozorčí radě platební instituce Cyrrus FX, kde se aktivně podílel na rozvoji i řízení společnosti. Dříve působil také v eBance.


Jeho hlavním úkolem ve Starteepo bude rozvoj služeb a to především směrem ke klientům společnosti z řad českých podniků a privátních investorů. Nově je také členem správní rady a investičního výboru fondu Starteepo Invest, který provozuje podfond New Age Fund zaměřený na etické investice do nové ekonomiky.

Dušan Jilčík se zároveň stává 30% společníkem a jednatelem Starteepo Wealth Management, která na přelomu letošního roku začne nabízet tzv. family office služby komplexního majetkového poradenství pro nejbonitnější českou klientelu disponující majetkem přesahujícím výši 50 milionů korun.

Tisková zpráva Starteepo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.