Úterý 28. září. Svátek má Václav.

Financial Times zařadil Accolade mezi TOP 100 nejrychleji rostoucích firem v Evropě. Dle žebříčku je skupina jasnou českou jedničkou!

Investice 01.03.2019 | 09:11 0 Komentářů

Absolutní růst výnosů o více než 1500% a průměrná míra růstu mezi lety 2014-2017 přes 154%. To jsou hlavní důvody, proč je dle prestižního žebříčku Financial Times skupina Accolade ekonomicky nejrychleji rostoucí firmou v ČR, patří do TOP 5 ve svém oboru na evropském trhu a celkově je padesátou šestou v celé Evropě. Do výročního žebříčku tisícovky nejrychleji rostoucích firem v Evropě se Accolade dostal vůbec poprvé. Data pro Financial Times zpracovala Statista.

„Od založení skupiny v roce 2013 jsme i díky našim zaměstnancům, investorům a obchodním partnerům každým rokem zdravě rostli a jsme rádi, že si toho všiml i tento prestižní žebříček. Být hned při svém prvním zařazení jedničkou na českém trhu je skvělá zpráva. Důvodů úspěchu je mnoho, ale těmi hlavními jsou konzervativní a nespekulativní strategie výstavby našich parků a areálů, úspěšná expanze na polský trh nebo odvážné kroky, kdy jsme z ničeho vytvořili top industriální lokality na místech, kam se ani velcí hráči neodvážili. Před časem jsme se stali první českou skupinou, která investovala do hal v Německu, takže pevně věřím, že o nás ještě bude slyšet,“ okomentoval výsledek skupiny Milan Kratina, CEO skupiny Accolade.

Tisková zpráva Accolade

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.