CZK/€ 23.660 -0,25%

CZK/$ 21.748 -1,15%

CZK/£ 26.728 -0,93%

CZK/CHF 23.735 -0,34%

13. 01. 2014

0 komentářů

Subjekty:

FINANCE BISNODE V ČECHÁCH A NA SLOVENSKU BUDE ŘÍDIT MARTIN HOUDEK

 


 

V Bisnode se budu orientovat na implementaci a zefektivnění stávajících procesů v rámci finančních oddělení v celém regionu CEE s důrazem na včasnost a přesnost informací, které tato oddělení poskytují vedení společnosti a ostatním uživatelům. Svoji roli vnímám především jako roli koordinátora, mentora a zároveň jako partnerství a podporu regionálnímu řediteli Bisnode. Mým záměrem je participovat na rozvoji nabízených produktů Bisnode v propojení s potřebami zákazníků a trhu a na hledání dalších možností, jak tyto potřeby uspokojovat,“ říká ke svému jmenování Martin Houdek.

Martin Houdek má bohaté zkušenosti s finančním řízením a controllingem z různých nadnárodních společností. Do Bisnode přichází ze společnosti Schaefer Menk, kde působil jako Chief Financial Officer. Před tím působil například také ve společnosti Legios, Kwesto Service nebo Hagemeyer. Hovoří česky, německy a anglicky. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze se specializací na obchod a obchodní právo.

Martin má dvě děti. Miluje sport, závodně hraje tenis a k jeho dalším koníčkům patří především příroda a divadlo. Také se podílí na projektu centra osobního rozvoje v Unhošti. Jeho životním krédem je “Jasnost, vnitřní síla a radost projevená vně“.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *