Středa 27. října. Svátek mají Šarlota a Zoe.

FÉR spoření PLUS s oceněním Finanční produkt 2018

Banky Sberbank 28.01.2019 | 14:25 0 Komentářů

Spořicí účet FÉR spoření PLUS od Sberbank CZ se umístil na 3. místě v kategorii spořicích účtů soutěže Finanční produkt 2018, kterou vyhlašuje renomovaný finanční portál Finparáda.cz. Sberbank CZ tak potvrdila pozici banky, která dlouhodobě poskytuje jedno z nejvyšších úročení vkladů, její spořicí účet obhajuje stupně vítězů již po několik let v řadě.

Sberbank CZ jako jedna z prvních bank zohlednila zvýšení základní sazby ČNB a zvedla úročení spořicích a termínovaných vkladů. FÉR spoření PLUS dlouhodobě patří k nejvýhodnějším na trhu, nabízí úrok 1,03 % ročně pro vklady do 300 tisíc korun. Na tuto sazbu dosáhnou všichni klienti Sberbank CZ, kteří zároveň používají FÉR konto AKTIV a OPTIMAL. Sazba je tak dostupná pro všechny aktivní klienty. Peníze vložené na jakýkoliv spořicí účet ve Sberbank CZ jsou kdykoliv k dispozici bez jakýchkoliv podmínek. Sjednání a vedení účtu je zcela zdarma.

„Z ohlasů našich klientů víme, že spořicí účet je stále klíčový produkt, který často a rádi používají. Dlouhodobě nabízíme spoření, které patří k nejatraktivnějším na trhu. Jsme rádi, že to potvrzuje i ocenění od Finparády, kde se nám daří obhajovat čelní pozice každý rok. Chceme ukázat klientům, že používat více produktů se vyplatí. Klientům s FÉR kontem nabízíme nadprůměrné úročení a vidíme, že to funguje,“ uvádí David Middleton, produktový manažer Sberbank CZ.

Sberbank CZ myslí i na klienty, kteří chtějí spořit volné prostředky v cizích měnách. FÉR spoření EXTRA poskytuje výborné úročení i pro vklady v eurech, dolarech i rublech. „Spořicí účty dlouhodobě představují pro většinu střadatelů jeden z nejoblíbenějších způsobů ukládání peněz. V kombinaci s širokou nabídkou investičních produktů, které nabízíme, se jedná o výbornou možnost zhodnocení volných finančních prostředků. S tvorbou optimálního portfolia klientům ochotně poradí naši bankéři,“ dodává David Middleton.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.