Středa 27. ledna. Svátek má Ingrid.

FÉR spoření PLUS s oceněním Finanční produkt 2017

Banky Sberbank 30.01.2018 | 09:19 0 Komentářů

Spořicí účet FÉR spoření PLUS od Sberbank CZ se umístil na 3. místě v kategorii spořicích účtů soutěže Finanční produkt 2017, kterou vyhlašuje renomovaný finanční portál Finparáda.cz. Sberbank CZ tak potvrdila pozici banky, která dlouhodobě poskytuje jedno z nejvyšších úročení vkladů, její spořicí účet obhajuje stupně vítězů již po několik let v řadě.

Sberbank CZ jako jedna z prvních bank zohlednila zvýšení základní sazby ČNB a zvedla úročení spořicích a termínovaných vkladů. FÉR spoření PLUS dlouhodobě patří k nejvýhodnějším na trhu, nabízí úrok 0,83 % ročně pro vklady do 300 tisíc korun. Na tuto sazbu dosáhnou všichni klienti Sberbank CZ, kteří zároveň používají FÉR konto AKTIV, OPTIMAL, PODNIKATEL nebo Firemní FÉR konto AKTIV či OPTIMAL. Sazba je tak dostupná pro všechny aktivní klienty. Peníze vložené na jakýkoliv spořicí účet ve Sberbank CZ jsou kdykoliv k dispozici bez jakýchkoliv podmínek. Sjednání a vedení účtu je zcela zdarma.

„Z ohlasů našich klientů víme, že spořicí účet je stále klíčový produkt, který často a rádi používají. Dlouhodobě nabízíme spoření, které patří k nejatraktivnějším na trhu. Jsme rádi, že to potvrzuje i ocenění od Finparády, kde se nám daří obhajovat čelní pozice každý rok. Chceme ukázat klientům, že používat více produktů se vyplatí. Klientům s FÉR kontem nabízíme nadprůměrné úročení a vidíme, že to funguje,“ uvádí David Middleton, produktový manažer Sberbank CZ.

Sberbank CZ myslí i na klienty, kteří chtějí spořit volné prostředky v cizích měnách. FÉR spoření EXTRA poskytuje výborné úročení i pro vklady v eurech, dolarech i rublech. „Spořicí účty dlouhodobě představují pro většinu střadatelů jeden z nejoblíbenějších způsobů ukládání peněz. V kombinaci s širokou nabídkou investičních produktů, včetně pravidelných investic již od 500 Kč měsíčně, které nabízíme, se jedná o výbornou možnost zhodnocení volných finančních prostředků. S tvorbou optimálního portfolia klientům ochotně poradí naši bankéři,“ dodává David Middleton.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.