Úterý 13. dubna. Svátek má Aleš.

Fair Credit v loňském roce daroval téměř půl milionu na dobročinnost

Investice 28.01.2015 | 14:49 0 Komentářů

Rok 2014 zahájil Fair Credit významným partnerstvím s Kontem BARIÉRY, jehož klientům daroval 250 tisíc korun a stejnou částku rozdal mezi různé projekty v rámci České republiky. Podpořil Asociaci českého sledge hokeje, pomohl dětem z dětských domovů, přispěl na vybavení nemocnic, na řadě míst přiložil i vlastní ruku k dílu. (Tisková zpráva: Fair Credit) 

„Ctíme společenskou odpovědnost a není nám lhostejný osud druhých, proto s chutí podporujeme nejrůznější celorepublikové i lokální projekty“ říká generální ředitel Fair Credit Ondřej Sychrovský. Sponzoring má ve společnosti dvě roviny – jednu celospolečenskou, za kterou stojí podpora velkých celorepublikových projektů, spolupráce všech zaměstnanců, obchodních zástupců i zákazníků, která se projevila například při sběru víček. Druhou tvoří regionální rovina, kdy si jednotlivé pobočky vybírají projekty ze svého okolí, které se rozhodnou podpořit. „Byli jsme velice potěšeni, že se sběr víček setkal s pozitivním ohlasem také u našich zástupců a zákazníků. Je to pro nás signál, že naše smýšlení je podobné“ vyjadřuje potěšení obchodní ředitel Tomáš Konvička.

V novém roce přijde na řadu podpora sportu

V letošním roce se Fair Credit spojil s nejúspěšnějším českým badmintonistou Petrem Koukalem, jehož se stal hlavním partnerem. „Na partnerství s Fair Credit oceňuji hlavně to, že společnost má velice blízko ke sportu, který podporuje u svých zaměstnanců a konkrétně badminton je ve společnosti velice oblíbený. Mají dokonce vlastní ligu“ říká Petr Koukal. V letošním roce se chce společnost soustředit na podporu sportovních aktivit. Bude pokračovat v navázaných partnerství, které zejména pobočky uzavřeli, a otevírá možnosti také novým projektům. Hned první větší akcí bude sponzorství Sportovce roku 2014 v ústeckém kraji. 

„Jsme mladá a dynamická společnost a snažíme se v aktivním způsobu života podporovat své zaměstnance. To je také jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli upřednostňovat sportovní projekty. Rádi přispějeme na sportovní vybavení, soutěže apod. dětem i dospělým jedincům, s nejrůznějším sociálním zázemím i znevýhodněním“ doplňuje Sychrovský.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.