Pátek 23. dubna. Svátek má Vojtěch.

Fair Credit rozjíždí svoji podzimní televizní kampaň

Banky 17.08.2015 | 10:06 0 Komentářů

Nebankovní společnost Fair Credit spouští od 17. srpna 2015 novou televizní a sponzoringovou kampaň na celostátních TV stanicích TV Prima a TV Šlágr. Cílem je zvýšit povědomí o značce, komunikovat konkurenceschopné a férové podmínky na finančním trhu.

Od 17. srpna startuje celorepubliková kampaň, která se zpočátku objeví na celostátních televizích – TV Prima a TV Šlágr. „Na TV Prima se Fair Credit objeví se sponzoringovými odkazy u vybraných pořadů v hlavním vysílacím čase, na TV Šlágr to bude 10vteřinový spot,“ říká Ing. Tomáš Konvička, MBA, obchodní ředitel společnosti Fair Credit.

Televizní spot má za cíl zvýšit povědomí o značce, komunikovat konkurenceschopné podmínky na trhu nebankovních poskytovatelů krátkodobých úvěrů. „Jako přední nebankovní úvěrové společnost jdeme do kampaně se tím, že jsme specialistou na trhu spotřebitelských nebankovních úvěrů. Naším cílem je odlišit se od konkurence a poukázat na to, že jsme seriózní a řídíme se principy zodpovědného úvěrování,“ dodal Tomáš Konvička.

Televizní spoty doplní i online kampaň v podobě bannerové reklamy na Centrum.cz a dalších vybraných serverech. Zvýšené budou i mediální výstupy, které pro Fair Credit zpracovává PR agentura Relative PR Davida Šimoníka.

Zdroj: Tisková zpráva Fair Credit

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.