Středa 27. října. Svátek mají Šarlota a Zoe.

EY je již po osmé v řadě nejlepší společností v oblasti fúzí a akvizic ve střední Evropě a nejlepší společností v oblasti finančního poradenství pro soukromý kapitál

Investice 21.12.2018 | 15:50 0 Komentářů

Společnost EY byla letos v soutěži European M&A Awards 2018 oceněna prestižním mezinárodním titulem nejlepší společnosti v oblasti finančního poradenství pro soukromý kapitál a již po osmé za posledních devět let získala titul v kategorii „Evropská účetní firma roku 2018“. Soutěž European M&A Awards organizuje nezávislá informační agentura Mergermarket a oceňuje nejlepší firmy z oblasti fúzí a akvizic.

„Je nám ctí, že porota soutěže Mergermarket vybrala za vítěze těchto cen právě nás. Ocenění reflektuje vedoucí postavení EY coby lídra transakčního poradenství v mnoha evropských zemích včetně České republiky,“ říká Peter Wells, vedoucí partner transakčního poradenství společnosti EY v České republice a dodává: „I když vidíme, že vysoká úroveň fúzí a akvizic pokračuje, investoři se stále více zajímají o rostoucí ocenění. Náš tým pomáhá klientům uzavírat dohody za správnou cenu a za správných podmínek.“

V letošním roce se EY v České republice podílelo na několika důležitých transakcích. V oblasti telekomunikací jimi byla koupě UPC společností Vodafone, v sektoru pojišťoven akvizice životní pojišťovny Aegon skupinou NN Group, a v oblasti retailu prodej firmy Kara Trutnov, výrobce kožené a kožešinové konfekce.

V porotě soutěže European M&A Awards zasedli nezávislí experti, kterými jsou například ředitelka IBM za akvizice v Evropě Joanne Czekalowska, ředitelka oddělení fúzí a akvizic za Airbus June du Halgouët, či ředitelka pro fúze a akvizice společnosti Syngenta AG Liana Logiurato.

Tisková zpráva EY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.