CZK/€ 23.695 +0,21%

CZK/$ 22.117 +0,57%

CZK/£ 27.297 +0,21%

CZK/CHF 24.474 +0,45%

03. 01. 2022

0 komentářů

Expobank CZ vstupuje do nového roku s novým předsedou představenstva

 

Novým předsedou představenstva Expobank CZ se s účinností od 3. ledna 2022 stal Jan Winkler, který je členem jejího představenstva od ledna 2020. Jan Winkler má rozsáhlé manažerské zkušenosti z finančního sektoru. Pracoval například v největší rumunské retailové bance, Banca Comerciala Romana ze skupiny Erste, na pozici Director Change Leadership. Předtím působil na pozicích senior partnera či ředitele v mezinárodních poradenských společnostech Accenture, A. T. Kearney a Deloitte. Ve funkci předsedy představenstva Expobank CZ nahrazuje Lubomíra Lízala, jehož členství v představenstvu skončilo k 2. lednu 2022.

Loading 

Jan Winkler se coby nový předseda představenstva Expobank CZ zaměří především na obezřetné obchodní postupy a další posilování pozice banky na poli digitální obsluhy individuálních klientů v čele s inovativním běžným účtem NEO a on-line refinancováním spotřebitelských úvěrů REFIXO. Mezi jeho priority patří také pokračování technologické transformace banky a další vývoj nových produktů a služeb, které klienti různého typu nejčastěji žádají.

Vstupuji do třetího roku mého působení v představenstvu Expobank CZ. Za tu dobu jsem především poznal, že v této bance pracují špičkoví a nadšení profesionálové napříč obory, kteří stejně jako nejvyšší vedení mají upřímný zájem na jejím dalším růstu ve všech obsluhovaných segmentech. V předchozích letech se i díky nim, pandemii covid-19 navzdory, podařilo dosáhnout mnoha úspěchů jak v oblasti klientských služeb, tak interního chodu banky. Velkou zásluhu na tomto výsledku měl předchozí předseda představenstva Lubomír Lízal, kterému bych chtěl tímto poděkovat a popřát mnoho úspěchů do budoucna,“ uvedl Jan Winkler, nový předseda představenstva Expobank CZ.

Představenstvo Expobank CZ v současnosti tvoří Jan Winkler (předseda), Martin Kubíček (člen) a Martin Provazník (člen).

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Rošáda v Partners: Petr Borkovec povýšil

Společnost Partners Financial Services provedlo důkladnou rošádu ve vedení společnosti. Petr Borkovec nahradil Kateřinu Volínovou (rozenou Palkovou) na pozici předsedy představenstva a přesunul ji i s Pavlem Kohoutem do dozorčí rady.

Text: Petr Zámečník

26. 02. 2014

Michal Knapp v OVB Allfinanz skončil

Michal Knapp tento týden opustil post generálního ředitele OVB Allfinanz v Česku. Oznámila to včera ve stručné zprávě sama společnost. Důvody ale neuvedla. OVB tak opět bude měnit vedení. V poměrně krátkém čase opět.

Text: Petr Zámečník

27. 11. 2012


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *