Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

Expobank CZ prodlužuje nabídku jedné z nejvýhodnějších sazeb na trhu – spořicího účtu GARANT

Banky 03.11.2014 | 12:45 0 Komentářů

Spořicí účet GARANT od Expobank CZ se zárukou neměnné výše úroku 1,1 % p. a. garantuje tuto sazbu 15 měsíců od založení. Expobank tak reaguje na poptávku po spořicím účtu se stabilním úročením bez dodatečných podmínek. Účet s garancí úrokové sazby si mohou zájemci založit až do konce roku. (Tisková zpráva: Expobank CZ)

Expobank CZ se nadále a dlouhodobě drží v TOP 3 nejlépe zhodnocených účtech na trhu. Zatímco mnohé banky upravovaly během září a října úročení svých spořicích účtů směrem dolů, Expobank CZ nabízí na svém Spořicím účtu GARANT atraktivní sazbu 1,1 % bez jakýchkoli omezení a prodlužuje termín pro jeho zřízení. Pokud si klient svůj účet založí do konce roku (31. 12. 2014), bude mu tato sazba garantována nikoli 12, ale 15 měsíců.

„Expobank CZ sleduje poptávku po kvalitním spořicím účtu, který klienta neomezuje a nevyžaduje po něm splnění speciálních podmínek. Úroková sazba 1,1 % na 15 měsíců je pro každého klienta bez dalších omezení,“ zdůrazňuje Renars Karass, člen představenstva banky odpovědný za individuální bankovnictví a market management.

Peněžní prostředky jsou klientovi kdykoli k dispozici a úroky jsou připisovány měsíčně. Se Spořicím účtem GARANT je možné pravidelně spořit nebo vkládat jednorázové částky, přičemž úroková sazba platí pro jakýkoliv zůstatek.

K založení Spořicího účtu GARANT není třeba mít otevřený běžný účet v Expobank CZ a účet si může klient založit i z pohodlí domova online, smlouva je mu doručena k podepsání poštou.

Výhody Spořicího účtu GARANT:

  • garantovaná úroková sazba po dobu 15 měsíců,

  • okamžitý přístup k penězům,

  • úročení celého zůstatku atraktivní úrokovou sazbou 1,1 % p.a.,

  • možnost založení bez běžného účtu Expobank CZ,

  • 100% pojištění vkladu až do výše 100 000 EUR.

    Spořicí účet GARANT je možné získat na speciální stránce www.sporenigarant.cz, na jakékoliv pobočce Expobank CZ, na bezplatné infolince 800 700 800 nebo vyplněním online formuláře.  Více informací získáte na www.expobank.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.