CZK/€ 24.515 -0,27%

CZK/$ 24.039 +0,06%

CZK/£ 29.128 -0,13%

CZK/CHF 25.109 -0,14%

11. 05. 2021

0 komentářů

EXPERT NA KRYPTOMĚNY, TECHNOLOGIE BLOCKCHAIN A E-COMMERCE IGOR PAUER SPOUŠTÍ SE SVOU SPOLEČNOSTÍ REVOLUČNÍ TECHNOLOGICKÉ ŘEŠENÍ V OBLASTI KRYPTOMĚN PRO INSTITUCE A BANKOVNÍ DOMY

 

Česko-slovenský expert na kryptoměny, technologie Blockchain a E-Commerce Igor Pauer, CEO a spolumajitel EDF Technology, spouští revoluční technologické řešení v oblasti kryptoměn pro instituce a bankovní domy, které jim umožní zabezpečit a integrovat kryptoměny do jejich stávajících systémů a poskytnout tak svým klientům možnost bezpečně obchodovat kryptoměny a ukládat v nich hodnotu. 

Souběžně společnost EDF Technology spouští informační portál Investiční Akademie s cílem, edukovat veřejnost v oblasti kryptoměn a technologií Blockchain a přiblížit tak toto moderní téma.

„Na poli kryptoměn a technologií Blockchain se pohybuji již od samého začátku a aktivně se podílím na tvorbě standardů v komunitách Bitcoin a síti Ethereum,“ říká Igor Pauer, který má mimo jiných robustních technologických řešení po celém světě, za sebou u nás v České republice i kompletní integraci plateb Bitcoin společnosti Alza.

Společnost EDF Technology spouští několik velmi zajímavých řešení pro své institucionální klienty.

„Kryptoměny zde zůstávají a velké instituce musí reagovat, největší překážkou pro implementaci kryptoměn v systému je, že musíte disponovat expertním know-how v dané oblasti, jinak se vám může stát, že o všechny zdroje přijdete,“ dodává Igor Pauer s tím, že právě EDF Technology dokáže tyto již hotová vysoce bezpečná technologická řešení dodávat velkým institucím na míru a zabezpečit jejich integraci do jejich bankovních systémů a umožnit jim tak rychlý, hotový a 100% profesionální vstup do světa kryptoměn a digitálních aktiv.

REKLAMA

Společnost EDF Technology dále spustila informační portál Investiční Akademie s cílem informovat a edukovat veřejnost o kryptoměnách, technologiích Blockchain a novinek z toho odvětví.

„Vzhledem k tomu, že naše řešení určené veřejnosti umožnuje běžnému laikovi bezpečně investovat a držet kryptoměny, a zároveň si uvědomujeme, že spousta lidí propadá kryptoměnám s vidinou zbohatnutí, přišlo nám správné vytvořit tento portál.“

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Sedm důvodů, proč být pozitivní za současných podmínek na trhu

Jak jsem již dříve zmínila, současné prostředí na globálních trzích považuji za příliš pesimistické. Před dvěma lety jsme se nacházeli ve víru celosvětové pandemie a nebyli jsme si jisti, zda se vůbec někdy podaří vyvinout účinnou vakcínu proti COVIDu. Dnes se nacházíme v jiné situaci. Samozřejmě, že […]

Text: Redakce

Foto: Invesco

02. 08. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.