Neděle 09. prosince. Svátek má Vratislav.

Europ Assistance zavádí novinku – digitální asistenční karty

Pojištění 23.02.2018 | 11:45 0 Komentářů

Mezi novinky roku 2018 patří zavádění věrnostních karet, vstupenek nebo informačních letáků v digitální podobě. Tomuto trendu se přizpůsobuje i asistenční společnost Europ Assistance, která svým klientům nyní nově nabízí využití digitálních asistenčních karet. Tu získá každý klient k pojištění asistenčních služeb AutoCare. To je určeno majitelům osobních automobilů. Díky digitální asistenční kartě YourPass mají klienti Europ Assistance kdykoliv po ruce kompletní data k jejich pojištění.

Zavedením digitálních asistenčních karet se Europ Assistance zařadila po bok zatím zhruba desítky progresivních českých firem. Společnost YourPass, která toto digitální řešení firmám nabízí, je průkopníkem na českém trhu. Ta mimo jiné poskytuje platformu pro vytváření digitálního obsahu pro mobilní peněženky, do kterých se ukládá digitalizovaná plastová karta nebo papírová vstupenka. Velmi nás těší, že se společnost Europ Assistance stává průkopníkem v oblasti digitalizace automobilových asistenčních karet. Těšíme se na první reakce zákazníků, kteří z pohodlí mobilního telefonu v asistenční kartě naleznou nejen spoustu výhod, ale především široké využití včetně všech důležitých informací. Ty se týkají smlouvy, aktualit a přináší intuitivní návod v situacích, kdy je asistenční služba skutečně potřeba,“ říká Jan Gregor, výkonný ředitel společnosti Your Pass.

Digitální karty nejsou výhodou jen díky snazší organizaci důležitých dokumentů, ale také ve vztahu k přírodě. Jedná se o ekologické řešení, protože není potřeba tisknout několikastránkové dokumenty ani u sebe nosit spousty plastových kartiček. Primárním úkolem asistenční karty ale je usnadňovat život klientům Europ Assistance, a tím zrychlit řešení asistenčních požadavků. Jak říká marketingová koordinátorka Europ Assistance, Kateřina Vencbauerová: „V rámci rozvoje našich produktů a služeb je pro nás důležité, aby všechny naše nové nápady klientům především usnadňovali a zrychlovali řešení jejich požadavků. Vedle řady novinek jako např. on-line nástroje k zajištění asistenční pomoci, jsme klientům našich B2C programů ve spolupráci se společností YourPass připravili další inovaci.“ A dodává: „Od konce roku 2017 nabízíme klientům programu AutoCare možnost stáhnout si digitální asistenční kartu přímo do jejich mobilních zařízení a mít tak veškeré informace pro případ pojistné události stále při sobě. Věříme, že i tento krok vpřed naši zákazníci ocení.“

Spolupráce Europ Assistance se společností YourPass může být přínosná pro obě strany i z hlediska marketingového potenciálu digitálních karet. „Takto uložená digitální karta pak nejenže svému uživateli přináší nesporné výhody, ale ve správných rukou se může stát také velmi silným marketingovým nástrojem. Obsah karet si samozřejmě vytváří sami společnosti,” komentuje zavedení digitálních asistenčních karet pro Europ Assistance výkonný ředitel společnosti YourPass, Jan Gregor.

Tisková zpráva: Europ Assistance

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.