Sobota 23. ledna. Svátek má Zdeněk.

Europ Assistance, Falck, RAC a VHD oznámily vznik nové aliance v odvětví služeb motoristům – ERA Automotive

Pojištění 19.10.2017 | 08:42 0 Komentářů

Společnosti Europ Assistance, Falck, RAC a VHD, jež patří k předním evropským poskytovatelům asistenčních služeb motoristům, dnes oznámily vznik evropské aliance silničních služeb ERA Automotive. Exkluzivní partnerství si klade za cíl rozšířit globální pokrytí a dosáhnout bezkonkurenční úrovně technické odbornosti i zákaznické zkušenosti v segmentu silničních služeb.

ERA Automotive – celoevropský partner pro služby motoristům

Spojením vzájemně se doplňujících odborných zkušeností společností Falck, RAC, VHD a Europ Assistance, ale i geografické působnosti zahrnující Velkou Británii, Skandinávii, Pobaltí i celou kontinentální část Evropy, vzniklo vskutku jedinečné partnerství v segmentu služeb motoristům. Aliance těží právě z této charakteristické identity, která jí umožňuje pokrýt téměř všechny evropské země.

„Naše exkluzivní aliance se může opřít o našich společných 339 let zkušeností s poskytováním silniční asistence a může tak společnými silami vytvořit silného a spolehlivého partnera, který je průkopníkem a jasnou volbou pro výrobce automobilů, leasingové společnosti, správce vozových parků i pojišťovny po celé Evropě,“ vysvětluje Pierre Brigadeau, jenž v Europ Assistance zastává pozici Group Chief Sales & Marketing Officer.

Jedno jméno symbolizující jednoduchost, konzistentnost
a inovativnost

S cílem dále rozvíjet odvětví služeb motoristům vytvořili všichni čtyři partneři společnou kulturu
a zavázali se, že budou spolupracovat a vůči zákazníkům vystupovat jako jeden partner,
že budou vyvíjet a sdílet inovace, aby mohli nabízet inovativní a konzistentní asistenční služby motoristům po celé Evropě.

David Wallace, Business Services Director ve společnosti RAC, dodává: „Naše nová aliance
je inspirována třemi společnými hodnotami. První z nich je inovativnost: nové technologie přetvářejí automobilový průmysl, což nás přimělo se zamyslet nad tím, jak jsme dosud poskytovali služby. Druhou je jednoduchost: naším posláním je pomáhat zákazníkům ve složitých situacích, proto je naším společným cílem, aby jejich zkušenost byla co nejlepší. Poslední
je konzistentnost: působíme v globálním odvětví, v němž očekáváte, že se vám všude dostane stejné úrovně služeb, ať už se vydáte autem kamkoli.

Jednodušší vztahy s našimi partnery

Díky odhodlání všech čtyř partnerů vzájemně spolupracovat nová aliance zaručí jasně danou odpovědnost, transparentnost i zjednodušení obchodních činností prostřednictvím přehledného celoevropského systému správy účtů. Pro zákazníky v daném segmentu to bude znamenat,
že budou jednat s jedinou kontaktní osobou, že se zlepší centrální řízení a že budou mít větší kontrolu nad svými programy asistenčních služeb po celé Evropě.

„Exkluzivní partnerství jde ještě dál a výrazně zjednodušuje služby motoristům. Klientům, kteří
pro své řidiče hledají bezchybné služby špičkové kvality, nabízí důvěryhodného partnera, jelikož 99 % zásahů v Evropě zajišťujeme přímo prostřednictvím našich vlastních místních poboček,“
tvrdí výkonný ředitel společnosti Falck Assistance Nordic Lars Vester Pedersen.

Nové logo ERA Automotive

Současně byla představena i grafická identita nově vzniklé aliance ERA Automotive. Výkonný ředitel společnosti VHD Peter Varenkamp při té příležitosti poznamenal: „Logo ERA Automotive nejlépe vystihuje podstatu našeho partnerství: čtyři čáry v barvách všech čtyř partnerů se protínají jako silnice na křižovatce, aby společně vytvořily velmi charakteristickou, moderní a všestranně známou značku.“

Tisková zpráva: Europ Assistance

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.