Úterý 04. srpna. Svátek má Dominik.

Euler Hermes Pojišťovnou roku 2016

Pojištění 15.05.2017 | 13:04 0 Komentářů

Společnost Euler Hermes zvítězila v 17. ročníku oborové ankety Pojišťovna roku v kategorii Specializované pojištění. Slavnostní vyhlášení proběhlo minulý týden v Kongresovém centru České národní banky v Praze za účasti 200 makléřů, top manažerů pojišťoven, zástupců ČNB a ministerstva financí, představitelů asociací finančního trhu a dalších významných hostů. Anketu pořádá Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven (ČAP) a odborným serverem oPojištění.cz. Záštitu poskytl guvernér ČNB Jiří Rusnok.„Je to pro nás historický okamžik, protože v této soutěži jsme oslavili vítězství vůbec poprvé. Vloni jsme ve stejné kategorii skončili druzí. Chtěl bych moc poděkovat všem spolupracovníkům a partnerům, je to pro nás pro všechny významné ocenění a povzbuzení do další práce. Mně osobně však ještě více těší, že v poslední době rozšiřujeme portfolio a zlepšujeme servis pro klienty,“ říká Luděk Obadal, Country Manager společnosti Euler Hermes v České republice.

 „V kategorii specializovaného pojištění se po deseti letech nepřetržitého kralování musela vzdát trůnu pojišťovna ERV ve prospěch Euler Hermes, specialisty na pojištění pohledávek – to myslím velmi dobře odráží požadavky makléřského trhu,“ řekl místopředseda AČPM Ivan Špirakus, který stál u zrodu celé ankety v roce 2000.

Euler Hermes je světovým lídrem v pojištění pohledávek s více než 52 000 klienty a zastoupením ve více než 50 zemích. Společnost je členem skupiny Allianz. Specializuje se na pojištění komerčních rizik krátkodobých dodavatelských úvěrů proti neplacení ze strany odběratele. V České republice působí již 18 let.

Anketa Pojišťovna roku si klade za cíl kultivovat a posílit image českého pojišťovnictví. Vysokou prestiž získala díky profesionalitě hodnocení, které vychází z podrobné znalosti produktů a poskytovaných služeb jednotlivých pojistitelů. Objektivní hlasování je uskutečněno odborníky z celé ČR, kdy více než 700 pojišťovacích makléřů registrovaných u ČNB hodnotí kvalitu a rozsah služeb zúčastněných pojišťoven. Umístění v této anketě je proto známkou opravdové kvality.

Tisková zpráva: Euler Hermes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.