Pátek 23. dubna. Svátek má Vojtěch.

ERV Evropská pojišťovna se dohodla na spolupráci se SmartWings

Banky 06.08.2015 | 09:59 0 Komentářů

ERV Evropská uzavřela dvouletou mezinárodní spolupráci s klíčovým provozovatelem nízkonákladových letů – SmartWings. Každý, kdo si koupí letenku, si bude moci současně sjednat i pojištění storna letu nebo komplexní cestovní pojištění. Skupina ERV se SmartWings spolupracuje kromě Česka i v Itálii, Francii, ve Španělsku a na Slovensku.

Cestovní pojištění ERV Evropské je plně integrované do rezervačního systému SmartWings. Cestující si tak můžou přímo s nákupem letenky pořídit také jeden ze tří druhů pojištění. „Nabízíme klientům SmartWings buď pojištění zrušení cesty (storna) nebo komplexní pojištění léčebných výloh, úrazu, zrušení cesty a zavazadel pro cestu po Evropě nebo po celém světě,“ upřesňuje manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny Vlastimil Divoký.

Zkušební režim prodeje letenek s pojištěním běží v Česku a na Slovensku už od poloviny loňského roku a od té doby se prodalo pojištění za 1,8 milionu korun. „Během testovacího období se nám podařilo dosáhnout  sales ratia na úrovni 10 %, což je velmi slibný začátek,“ hodnotí Vlastimil Divoký. Se SmartWings, které jsou součástí největší letecké společnosti v České republice Travel Service, spolupracují  společnosti skupiny ERV (Europäische Reiseversicherung) od června 2015 i v Itálii, Francii a ve Španělsku. „Řešení přes IIIP umožní postupné zapojování dalších zemí, kam SmartWings létají. Věříme, že tento mezinárodní obchod přinese zajímavé výsledky pro celou skupinu zemí a v rámci dalšího rozvoje začneme spolupracovat i s ČSA, v nichž má Travel Service podíl,“ říká Vlastimil Divoký z ERV Evropské pojišťovny.

Zdroj: ERV Evropská pojišťovna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.