CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.453 -1,09%

CZK/£ 29.283 +0,78%

CZK/CHF 23.634 +0,23%

23. 04. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Era děkuje nejvěrnějším klientům

 


 

„Každý klient je pro nás ten nejdůležitější a my jsme rádi, že s námi někteří jsou už dvacet a více let. Jejich věrnosti si velice vážíme a chceme jim poděkovat pěkným dárkem. Pro nás jsou tito klienti důkazem, že naše práce má smysl, že lidem opravdu ulehčujeme jejich život,“ říká Vlasta Dolanská, výkonná ředitelka Poštovní spořitelny.

Neustále se snažíme svým klientům co nejvíce zjednodušovat život. To je hlavní poslání moderních bankovních služeb pod hlavičkou Era. Jde o jednoduché a dostupné služby, které se čím dál víc starají o pohodlí klientů, kteří například díky Era smartbankingu mohou obsluhovat své účty opravdu kdykoli přes chytré telefony nebo tablety,“ doplňuje Leila Goulliová, ředitelka Přímé distribuce Poštovní spořitelny.

Era jde cestou zjednodušování produktové nabídky a maximálně se zaměřuje na požadavky dnešního klienta. Jejím cílem je poskytnout srozumitelné, praktické, dostupné a funkční služby, které se bez ostatních zbytečností přizpůsobí potřebám zákazníků. 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Síť korupce ve švýcarské bance?

Mezinárodní novinářské seskupení se zaměřilo na klienty významné švýcarské banky, někteří z nich podle více než rok probíhající analýzy úniku dat na finanční instituci nehází zrovna dobré světlo. Jejich peníze totiž mohly pocházet z nelegální činnosti.

Text: Karel Pučelík

Foto: Zdroj: Pixabay.com

02. 03. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.