Neděle 07. března. Svátek má Tomáš.

Equa bank rozšiřuje benefity nejvýhodnějšího běžného účtu na trhu. Ke každému běžnému účtu nyní nově zdarma pojištění výdajů i pro případ ztráty zaměstnání

Banky Equa bank 30.04.2020 | 15:08 1 Komentář

Praha, 30. dubna 2020 – Equa bank rozšiřuje bezplatné služby svého běžného účtu. Nově od dnešního dne nabízí ke každému otevřenému běžnému účtu zdarma pojištění výdajů, které pokrývá i výpadek příjmu při ztrátě zaměstnání. Akce platí pro všechny běžné účty založené do konce července 2020. S novým benefitem se tak Equa bank běžný účet stává bezpochyby nejatraktivnějším účtem na trhu.  Stávající klienti banky také nepřijdou zkrátka. Od 1. června až do 30. března 2021 jim Equa bank nabídne pojištění výdajů se slevou až 50 %.

„Pojištění výdajů pomůže pokrýt výpadek příjmu, například v důsledku dlouhodobější pracovní neschopnosti nebo nedobrovolné ztráty zaměstnání. V případě pojistné události dostávají klienti 4 000 Kč měsíčně na cokoliv, a to po dobu půl roku v případě ztráty zaměstnání a po dobu jednoho roku v případě dlouhodobé pracovní neschopnosti,“ řekl Ondřej Hák, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.

Běžný účet s pojištěním výdajů zdarma nabízí Equa bank všem, kteří si zřídí účet od 30. dubna do 30.  července 2020.  Bezplatné pojištění výdajů je přitom poskytováno až do konce roku 2020. Poté ho mohou klienti zdarma zrušit nebo si ho ponechat za standardní poplatek ve výši 129Kč měsíčně nebo 199 Kč měsíčně dle zvoleného pojistného krytí. Běžný účet s pojištěním výdajů zdarma lze u Equa bank zřídit na pobočkách, online s využitím služeb kurýra pro podpis smlouvy nebo zcela on-line s provedením autorizační platby ve výši 1Kč z účtu v jiné bance.

Equa bank myslí i na stávající klienty. Těm nabídne slevu na pojištění výdajů ve výši až 50 %.  Bez ohledu na zvolené pojistné krytí tak stávající klienti, kteří již pojištění výdajů mají, budou platit měsíčně pouze 99 korun, a to od 1. června až do 31. března 2021. Klienti, kteří zatím toto pojištění nemají, si o něj mohou za stejně výhodných podmínek, tedy za 99 korun měsíčně, požádat od 1. června, až do 31. července 2020. Zvýhodněná cena pro ně bude platit také až do 31. března 2021.

Běžný účet od Equa bank patří dlouhodobě k nejvýhodnějším účtům na trhu. Bezplatné pojištění výdajů jeho atraktivitu ještě zvyšuje. Zdarma jsou součástí účtu také: výběry s bankomatů všech bank po celém světě, multiměnová platební karta, internetové bankovnictví, špičkové mobilní bankovnictví, všechny příchozí a odchozí platby, založení, změny a zrušení všech trvalých příkazů a inkas, všechny vklady prostřednictvím vkladomatů Equa bank, vklady prostřednictvím poboček  České pošty (1 vklad měsíčně) a mnoho dalších běžných služeb.

Jeden komentář: “Equa bank rozšiřuje benefity nejvýhodnějšího běžného účtu na trhu. Ke každému běžnému účtu nyní nově zdarma pojištění výdajů i pro případ ztráty zaměstnání”

  1. Anonym napsal:

    Účet jsem si u Equa bank založil minulý týden a koukám, že to byl opravdu dobrý nápad. Už takhle je to super účet, nikde se neplatí poplatky za výběr a teď k tomu ještě zdarma pojištění.. no mám z toho radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.