Čtvrtek 24. září. Svátek má Jaromír.

Equa bank nabízí podnikatelům a firemním klientům účty zdarma a přichází s produktovými novinkami

Banky Equa bank 08.04.2015 | 14:17 0 Komentářů

Equa bank uvádí na trh dva nové běžné účty pro firemní klienty SECTOR a TRADE. Zároveň nově nabízí možnost vedení běžného účtu zdarma všem firemním klientům. Pokud má klient na účtu určitý minimální zůstatek, má vedení účtu zdarma, včetně dalších služeb – například neomezené výběry z bankomatů všech bank po celé ČR nebo tuzemský platební styk. Navíc všichni noví klienti, kteří si jakýkoliv firemní běžný účet založí do 30. června 2015, získají jako bonus jeho vedení zdarma na 12 měsíců nezávisle na výši zůstatku.  Rovněž všichni klienti, kteří si založí korunový spořicí účet, získávají doživotní bonus 0,1 % ročně ke standardní úrokové sazbě. 

Našim cílem je nabízet produkty a služby šité klientům na míru. S vysokým standardem služeb zároveň nabízíme i výhody, jež jsou obvyklé u běžných účtů pro retailové klienty. Jedná se o vedení účtu zdarma, výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma nebo například bezplatné příchozí a odchozí platby, trvalé příkazy a inkasa,“ říká Radek Schönfeld, ředitel produktů firemního bankovnictví Equa bank.

Minimální výše průměrného měsíčního zůstatku se liší podle typu běžného účtu. „Pokud se podíváme na naše klienty, zjistíme, že významná část tyto zůstatky pravidelně na účtu má, a proto možnost vedení zdarma jistě uvítají,“ dodává Radek Schönfeld.

Běžný účet SECTOR je určen pro lékaře, lékárníky, stomatology, veterinární lékaře, advokáty, notáře, municipality, bytová družstva a společenství vlastníků jednotek. Klient má zdarma kromě vedení účtu také příchozí a odchozí platby, trvalé příkazy inkasa. K tomu má účet SECTOR výhody účtu pro běžné občany jako je bezkontaktní platební karta, se kterou může klient vybírat zdarma ze všech bankomatů v ČR. Běžný účet SECTOR je navíc možné založit během pár minut v internetovém bankovnictví nebo na pobočce.

Běžný účet TRADE je určený pro importéry, exportéry a firmy obchodující v cizí měně. Účet je vedený v českých korunách a zvýhodňuje europlatby a zahraniční platby. Běžný účet TRADE nabízí kromě bezplatných tuzemských plateb a výběrů z bankomatů také dvě bezkontaktní karty k jednomu účtu. Equa bank zároveň nabízí možnost sjednání individuálního kurzu.

Bonusová úroková sazba u spořicího účtu se týká každého, kdo si do 30. června 2015 zřídí korunový spořicí účet. Ke standardnímu úročení korunového spořicího účtu získá klient bonus 0,1% p.a. Bonusová úroková sazba platí pro zůstatky do 25 milionů korun.

Podnikatelé a živnostníci mají možnost získat tablet Lenovo 2 A7–10 zdarma. Stačí do 30. června 2015 podepsat žádost o Malý podnikatelský úvěr a do 31. července začít čerpat. K tabletu získáte úvěr s úrokovou sazbou již od 2,6 % p.a., ta platí, jak pro nové úvěry, tak pro refinancování stávajících.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.