Pondělí 26. července. Svátek má Anna.

Equa bank hlásí 333 333 klientů

Banky Equa bank 29.05.2018 | 09:56 0 Komentářů

Equa bank překonala hranici 333 333 klientů, což v meziročním srovnání představuje nárůst o 23 %. Každý druhý nový klient přitom obsluhuje své účty z mobilu. To je o 58 % více, než tomu bylo v roce 2017. Ostatní klienti spravují své účty prostřednictvím internetového bankovnictví.

Klienti u Equa bank oceňují především jednoduché a bezplatné služby a produkty, nízké úrokové sazby úvěrů, cenovou transparentnost, férový přístup a dostupnost poboček po celé České republice. „Jsme rádi, že jsme v počtu klientů překonali další významný milník. Jednoduchost produktů a moderní, digitální bankovnictví, které je zdarma, jsou hlavní důvody, proč k nám klienti přicházejí. Jejich přízeň je pro nás motivací pro další rozvoj a rozšiřování služeb,“ říká Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.

Equa bank se daří i v segmentu firemního bankovnictví, kde se meziročně počet klientů zvýšil o 35 %. „Naším záměrem je i v segmentu firemního bankovnictví reagovat na potřeby našich stávajících i budoucích klientů. Proto jsme například letos uvedli na trh jako první produkty, které zjednoduší podnikání rodinným firmám. Konkrétně se jedná o Běžný účet Rodinná firma se všemi standardními úkony zdarma a Malý podnikatelský úvěr Rodinná firma se zvýhodněnou úrokovou sazbou až o 1 % p. a.,“ doplňuje Luboš Janoušek, ředitel rozvoje obchodu firemního bankovnictví Equa bank.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.