Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

Energetický tým EY získal čtyři nové posily

Energetický tým EY posílil o čtyři nové členy. Jindřich Broukal (54) se stal novým senior manažerem a Jiří Mlynář (36) manažerem v oddělení podnikového poradenství a řízení rizik EY v České republice. Na pozici senior konzultanta tým řízení rizik pak nově nastoupila Barbora Vondrušková (37). V EY Slovenská republika pak nově působí Andrej Hradňanský (43) jako manažer pro poradenství v oblasti průmyslových provozních technologií. (Tisková zpráva: EY)

Jindřich Broukal (54) byl jmenován senior manažerem oddělení podnikového poradenství a řízení rizik EY v České republice. Specializuje se na poradenské služby v energetickém sektoru. Na nové pozici bude mít na starosti business development v oblastech úspory energií, využívání alternativních zdrojů a komplexních energetických služeb. Ostatně energetice se Jindřich Broukal věnuje celý život, před EY působil jako CEO ve společnostech Severomoravská plynárenská a Východočeská plynárenská a v obchodních manažerských pozicích RWE ČR. Má cenné zkušenosti z privatizačních projektů v Maďarsku a plynofikačních projektů v Itálii, Portugalsku, Slovinsku a Chorvatsku. Zabývá se dlouhodobým strategickým plánováním energetických firem. Vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze a později získal titul Master of Business Administration z britské Sheffield Hallam University. Svůj volný čas se snaží spravedlivě dělit mezi rodinu, sport všeho druhu a Itálii.

Jiří Mlynář (36) se v oddělení podnikového poradenství a řízení rizik zaměří na proces správy portfolií a obchodní expertízu v oblasti energetiky a financí, na identifikaci podnikových rizik, jejich výpočet i na vytváření a podporu jejich výkazních systémů. Má 14 let zkušeností v oblasti energetiky a financí, v EY působí od září 2014. Pracoval jako ředitel velkoobchodního prodeje v RWE Supply & Trading CZ a podílel se také na velmi úspěšném vstupu skupiny RWE na maloobchodní trh se zemním plynem na Slovensku. Před tím pracoval na pozici správce portfolia devizových rezerv v České národní bance, kde byl zodpovědný za správu portfolia v eurech i amerických dolarech. Jiří Mlynář je absolventem oboru ekonomie na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Ve volném čase se věnuje rodině, cestování a cyklistice nebo lyžování.

Barbora Vondrušková (37) nastoupila v EY do týmu řízení rizik na pozici senior konzultanta pro problematiku politiky ochrany klimatu a  životního prostředí Evropské unie. Od roku 2008 pracovala na Ministerstvu financí České republiky jako národní expert pro oblast financování politiky ochrany klimatu. Ministerstvo zastupovala mimo jiné během evropského předsednictví ČR, při přípravných jednáních OSN o klimatických změnách (UNF CCC) a v expertních skupinách OECD. Před nástupem do EY pracovala od roku 2011 ve společnosti ČEZ jako specialista evropské agendy se zaměřením na uhlíkovou regulaci. Absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, magisterský titul získala v oboru Mezinárodní obchod. Na VŠE absolvovala i postgraduální studium v oboru Evropská studia a evropská ekonomická integrace a také zde v současnosti přednáší. Ve volném čase se věnuje horské turistice a lyžování.

Andrej Hradňanský (43) nově pracuje v EY jako manažer pro poradenství v oblasti průmyslových provozních technologií. Po úspěšném absolvování Elektrotechnické fakulty STU v Bratislavě pracoval jako projektový inženýr v energetickém a chemickém průmyslu. Má bohaté zkušenosti v oblasti řízení a managementu, působil jako obchodní manažer, zejména pro Evropu a Střední Východ, ve slovenských pobočkách společností CSE Servelec a HIMA. Má zkušenosti s obchodní činností a realizací projektů v Evropě, severní Africe (Libye, Tunis, Alžír) a v zemích středního východu (Oman, SAE, Katar, Kuvajt, Írán).   Mezi jeho koníčky patří sport, motocykl a knihy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.