Čtvrtek 06. srpna. Svátek má Oldřiška.

Edenred přichází s duální kartou, která umožňuje pohodlné placení jídel a benefitů

Podnikání 20.02.2020 | 19:33 0 Komentářů

Rok po ostrém startu služby Apple Pay přichází společnost Edenred s další novinkou, která výrazně zjednodušuje klientům placení jídel a volnočasových benefitů. Obě platební funkce firma spojila v rámci jedné čipové karty Edenred Card, která je vydávána ve standardu Mastercard. Zaměstnanci tak již nebudou muset používat zvlášť jednu kartu pro placení jídel a druhou pro platby za volnočasové benefity.

Edenred Card je předplacená karta, na kterou zaměstnavatel pravidelně zasílá prostředky na stravování a volnočasové aktivity. Její hlavní výhodou je, že sama rozliší, z jakého účtu se daná útrata platí – zda jde o platbu z prostředků na jídlo či volnočasový benefit. Zaměstnanci i zaměstnavatelé mají přitom díky přidružené aplikaci přehled o všech platbách. Čipová karta také zajišťuje maximální bezpečnost plateb. Výhodou karty je i to, že k platbě její majitel využívá nejdříve ty prostředky, které jsou na účtu od zaměstnavatele nejdéle.

Zaměstnavatelé tak dostávají možnost v jediném produktu nabídnout 2 benefity, díky kterým firma s 20 zaměstnanci ušetří na daních a sociálním pojištění běžně přes 325 000 Kč. V současné době, kdy nominální mzdy rostou o více než 7 % ročně, tak Edenred Card nabízí ideální možnost, jak zaměstnavatelé mohou navýšit čistý příjem svým zaměstnancům výhodně pro obě strany.

Novou Edenred Card si mohou lidé samozřejmě přidat i do svých mobilních zařízení. Platit s ní lze jak prostřednictvím iPhonů, tak i s mobilními přístroji s operačním systémem Android. Společnost Edenred je jedinou firmou z oboru, která nabízí obě možnosti mobilních plateb. Apple Pay nyní rok po startu používá 40 tisíc zákazníků Edenred, dříve zavedenou službu Google Pay pak 30 tisíc lidí. Každý měsíc přibývá 5 000 nových zákazníků, kteří platí jídlo a volnočasové benefity mobilními zařízeními. Počítáme s tím, že toto tempo se díky startu nového produktu Edenred Card se dvěma peněženkami ještě zrychlí,“ říká Nicolas Eich, generální ředitel společnosti Edenred CZ.

Tisková zpráva Endered CZ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.