Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

DVOURYCHLOSTNÍ INVESTOVÁNÍ S VÝNOSEM 6 + 8 % p.a.

Investice 15.09.2021 | 11:37 0 Komentářů

Od září nabízí společnost CYRRUS klientům nový investiční certifikát Athena patřící do služby CYRRUS X. Inovativní investice pro bonitní klientelu, fungující na principu tzv. dvourychlostního investování, obsahuje z poloviny garantovanou část s úrokem 6 % p.a. a z druhé poloviny investiční část s chytrou kapitálovou ochranou.

„Už nemusíte mít peníze rozdělené na částku určenou k investování a částku uloženou v bance. Athena umožňuje obojí,“ říká Jakub Trubač, obchodní ředitel společnosti CYRRUS, a dodává: „Certifikát Athena má po vzoru své patronky z řecké mytologie dvě protikladné, ale vzájemně se doplňující tváře. První z nich nabízí, díky precizní taktice a rozvážnému plánování, rychlou akci s garantovaným výnosem 3 % za půl roku. Druhá přináší potenciální výnos až 24 % za tři roky a péči v podobě kapitálové bariéry, která chrání váš investovaný kapitál proti částečným propadům.“

Jak funguje chytrá kapitálová ochrana?

  • 70% kapitálová bariéra: Všechny podklady smí klesnout až o 30 %, ale investora to netrápí. Stále získává veškeré investované peníze zpět a výnos. Trhy klesají, investor vydělává.
  • Star úroveň: Klesne-li nějaký podklad o více než 30 %, tedy prorazí-li bariéru, nic není ztraceno. Stačí, když nějaký jiný podklad vzroste o 10 % a investor stále získává veškeré investované peníze zpět a výnos k tomu.
  • Druhá šance: Automatické prodloužení investice o 12 měsíců, pokud skončí v záporných hodnotách. Nic neztrácíte a investice dostává šanci vzpamatovat se a přinést vám zajímavý výnos.

Podkladová aktiva tvoří kalifornská hardwarová společnost specializující se na vývoj procesorů, APU i GPU čipů a pokročilých čipsetů Advanced Micro Devices Inc; americká společnost zabývající se návrhem a designem čipů NVIDIA Corp; americká technologická společnost ze severu Kalifornie navrhující a vyrábějící solární energetické systémy Enphase Energy Inc a izraelský poskytovatel optimalizací solární energie a fotovoltaických monitorovacích systémů SolarEdge Technologies Inc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.