CZK/€ 24.740 -0,75%

CZK/$ 23.825 -0,54%

CZK/£ 29.064 -0,56%

CZK/CHF 23.823 -0,84%

30. 05. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Do Volksbank CZ nastoupila Lucie Nováková

 


 

lucie-novakova „Věřím, že se nám s kolegou Pavlem Svěrákem podaří vybudovat úsek exportního financování tak, abychom byli konkurenceschopní v této oblasti. Vím, že to nebude lehké, ale velmi se na to těším,“ sděluje ke svému příchodu do Volksbank Lucie Nováková.

Lucie Nováková pracovala před nástupem do Volksbank CZ krátce jako poradce pro korporátní klientelu v Raiffeisenbank, a.s., kde zodpovídala především za poskytování kompletních bankovních služeb korporátním klientům a za akvizice. V letech 2001–2011 působila ve společnosti Alta, a. s., kde se z pozice vedoucí financování propracovala až do top managementu firmy a v letech 2007–2011 byla její finančně ekonomickou ředitelkou. Na starosti měla zejména ekonomické řízení společnosti, která měla v té době 125 zaměstnanců a dosahovala obratu 9 mld. korun, a komunikaci s bankovním sektorem. Bohaté zkušenosti z oblasti bankovnictví Lucie Nováková získala již na začátku své kariéry v Bank Austria Creditanstalt Czech Republic, a.s., kde pracovala v letech 2000–2001 jako osobní finanční poradkyně pro privátní VIP klientelu, a dále pak v letech 1996–2000 v Investiční a poštovní bance, a.s., v níž byla zaměstnána jako odborná úvěrová pracovnice pro firemní klienty. 

Lucie Nováková vystudovala Stavební fakultu Vysokého učení technického v Brně, obor ekonomika a řízení. Plynně hovoří anglicky a rusky. Je aktivní členkou Moravské asociace podnikatelek a manažerek. 

Ve volném čase se ráda věnuje cestování, rekreačnímu jachtingu, turistice a sportu.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Rošáda v Partners: Petr Borkovec povýšil

Společnost Partners Financial Services provedlo důkladnou rošádu ve vedení společnosti. Petr Borkovec nahradil Kateřinu Volínovou (rozenou Palkovou) na pozici předsedy představenstva a přesunul ji i s Pavlem Kohoutem do dozorčí rady.

Text: Petr Zámečník

26. 02. 2014

Michal Knapp v OVB Allfinanz skončil

Michal Knapp tento týden opustil post generálního ředitele OVB Allfinanz v Česku. Oznámila to včera ve stručné zprávě sama společnost. Důvody ale neuvedla. OVB tak opět bude měnit vedení. V poměrně krátkém čase opět.

Text: Petr Zámečník

27. 11. 2012


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.