Pondělí 18. října. Svátek má Lukáš.

Do Huawei AppGallery přichází RaiPay od Raiffeisenbank

Banky 14.10.2021 | 14:17 0 Komentářů

Do AppGallery právě dorazila aplikace RaiPay, díky které bude platba telefonem Huawei mnohem snazší. Klienti Raiffeisenbank budou moct s telefony Huawei snadno platit v obchodech nebo vybírat hotovost z bankomatů. Jedná se o další rozšiřování portfolia bankovních aplikací v rámci Huawei Mobile Services (HMS), díky kterým se stává uživatelsky mnohem přívětivější. 

Bezkontaktní platby se staly neodmyslitelnou součástí našeho života. Uživatelé telefonů Huawei si nyní mohou jednoduše a bezpečně stáhnout z AppGallery platební aplikaci RaiPay od Raiffeisenbank (https://appgallery.huawei.com/app/C104526621), díky které mohou zaplatit svým smartphonem rychle a pohodlně.

„Mobilní platby jsou u klientů Raiffeisenbank oblíbené. Každý den je využije okolo 20 % našich klientů, přičemž nabízíme plnou paletu služeb pro platby mobilem nebo hodinkami, které jsou v České republice dostupné. Jako jediná banka na českém trhu nyní tyto platby nabízíme i pro Huawei NFC telefony s Huawei AppGallery,” říká Michal Bošina, Digital Channels Expert Raiffeisenbank.

Díky nové aplikaci v AppGalery se společnost Huawei ještě více přiblížila potřebám svých zákazníku. Jedná se o třetí největší obchod s aplikacemi na světě a AppGallery je k dispozici ve více než 170 zemích a regionech s více než 530 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.