CZK/€ 24.725 -0,02%

CZK/$ 23.392 -0,47%

CZK/£ 28.684 -0,51%

CZK/CHF 24.374 -0,73%

22. 06. 2022

0 komentářů

Direct nabízí klientům náhradní auto zdarma

 

Porouchané nebo nabourané auto? Abyste nemuseli po dobu opravy chodit pešky, nabízejí pojišťovny možnost připojištění náhradního auta. Tento zavedený systém však od 22. června bourá Direct pojišťovna, která náhradní auto nabízí zdarma. 

Klienti Directu už nikdy nezůstanou bez auta. Pojišťovna totiž od června spouští službu Garance mobility, díky které budou mít nárok na náhradní auto zdarma. Tato výhoda platí pro klienty, kteří mají pojištěné vozidlo, ale také pro ty, kteří mají pojištěný majetek nebo odpovědnost. Službu mohou současně využít také všichni firemní klienti Directu. „Je to revoluční krok, podobnou službu nikdo jiný nenabízí. Pro nás je to potvrzení toho, že klient je u nás na prvním místě. Také je to v duchu naší hodnoty Vždycky něco navíc,“ říká mluvčí Direct pojišťovny Nela Maťašeje.

Spolupráce s Direct auto

Klienti mohou Garanci mobility využít, pokud budou své auto opravovat v některém ze servisů Direct auto, což je sesterská společnost pojišťovny. Tyto servisy jsou zatím v Praze a v Brně a opravují auta značek ŠKODA, AUDI, VW, VW užitkové, SEAT, KIA, FIAT a FIAT Professional. „Jsme tedy ještě na začátku. Postupně každopádně chceme počet značek i síť našich servisů rozšiřovat tak, aby tuto službu mohlo využít co nejvíc lidí,“ podotýká Maťašeje.

I při pravidelném servisu

Na náhradní auto zdarma budou mít klienti nárok při jakémkoliv poškození nebo poruše auta, nemusí tedy jít o škody, na které se vztahuje povinné ručení nebo havarijní pojištění sjednané u Directu. Kromě toho je možné službu využít i při pravidelném servisování auta. „To je obrovský rozdíl oproti náhradnímu autu, které pojišťovny nabízejí jako připojištění. V tomto případě totiž mají klienti právo na tuto službu, jen pokud se jedná o škodu, kterou pojištění kryje,“ upozorňuje Maťašeje.

Direct myslí také na ty, kteří náhradní auto nebudou chtít využít. „V tomto případě jim alespoň objednáme a zaplatíme taxi na cestu ze servisu, případně zpět pro vyzvednutí auta,“ dodává mluvčí.

Více informací najdete www.direct.cz/garance-mobility

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Správné nastavení pojištění invalidity? Tak trochu oříšek

Nastavit správně pojištění invalidity je oříšek. Cena by měla být až na druhém místě, jenže zároveň se musí vejít do klientova rozpočtu. „V prvé řadě je třeba vybírat mezi pojištěními invalidity z jakýchkoli příčin, nespoléhat se pouze na jeho úrazové varianty. A i samotné úrazové pojištění či pojištění trvalých […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

27. 06. 2022

Inflace nutí upravit i životní pojištění

Růst cen se promítá do všech oblastí výdajů. Utáhnout energie a nájem je čím dál tím těžší. Naplnit nádrž stojí skoro o polovinu víc než před rokem. Jen platy za inflací pokulhávají. Kde ušetřit? „Rozhodně ne na životním pojištění,“ říká Simona Kadlečková, oblastní ředitelka finančněporadenské společnosti Fincentrum & Swiss […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

17. 06. 2022

Inflace ohrožuje i pojištění

Dvojciferná inflace zbavuje lidi úspor na bankovních účtech. Ovšem zároveň zvyšuje cenu majetku. A ten by měl být dostatečně chráněn pojištěním. Jenže velká část Čechů majetek dostatečně chráněn nemá. Proč je potřeba pojistné smlouvy pravidelně kontrolovat? A na co nezapomenout při uzavírání pojistky?

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

23. 05. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.