CZK/€ 24.540 +0,33%

CZK/$ 24.224 +0,96%

CZK/£ 29.143 +0,54%

CZK/CHF 25.499 +0,40%

29. 10. 2015

0 komentářů

Diamonds International Corporation slaví v říjnu 10 let úspěšné existence na trhu

 


 

Společnost Diamonds International Corporation byla založena 31. října 2005. První diamanty firma prodala v polovině roku 2006 a krátce na to rozšířila své podnikatelské aktivity na Slovensko, do Maďarska, Bulharska, Polska, Srbska, Ruska a do exotických Spojených arabských emirátů.

“Diamanty jsou důvěryhodným produktem. V podobě šperků budí emoce a jako investice dokáží uchovávat nabyté bohatství,” říká prezident a zakladatel DIC Luboš Říha.

Aktuálně DIC řeší vstup do Vietnamu. Potřebné licence už získala, nyní hledá místního obchodního partnera. “Dále chystáme otevření showroomu v Dubaji, jednáme s investorem v americkém Miami. Připravujeme se také na vstup do Latinské Ameriky,” poodkrývá budoucnost firmy Říha.

Důležitým milníkem bylo pro DIC zahájení spolupráce s Miss Universe Organization v roce 2014. V rámci desetiletého kontraktu DIC vyrábí diamantové korunky pro Miss Universe, Miss USA a Miss US Teen. Reklamní plnění, které firma ze smlouvy získá, odpovídá hodnotě 150 mil. USD, tedy 1,5 mld. USD za 10 let. DIC si dále od spolupráce slibuje rozšíření obchodu do dalších zemí a zvýšení zájmu mezi potenciálními frančízovými partnery.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Alojz Ryšavý: Diamanty nejsou investice jen pro bohaté

Investice do diamantů a šperků by se mohla pohybovat až kolem 10 % investičního majetku. Jsou lepší investiční diamanty, nebo diamanty zasazené ve šperku? A je vhodnější kupovat spíše menší, nebo větší kameny? V rozhovoru odpovídá Alojz Ryšavý, zakladatel a majitel ALO diamonds.

Text: Petr Zámečník

22. 06. 2015


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.