Středa 28. července. Svátek má Viktor.

Děti můžou mít s pojištěním OneLife od MetLife v létě dvojnásobné plnění

Pojištění 14.06.2021 | 11:56 0 Komentářů

Blížící se konec školního roku a čas prázdnin znamená zvýšené riziko dětských úrazů. Bez ohledu na neustálý dozor a opatrnost není možné se jich zcela vyvarovat. Množství smrtelných a vážných úrazů se sice každoročně snižuje, i drobné zranění však může znepříjemnit a zkomplikovat život celé rodině. Dospělí by tak pro sebe ani své děti neměli podceňovat kvalitní pojištění s dostatečným krytím, které v případě úrazu zajistí dostatečné finanční prostředky k nutné rekonvalescenci. Nejnovější produkt pojišťovny MetLife, pojištění OneLife, navíc nabízí u pojištění Trvalých následků úrazu a pojištění Následků úrazu dvojnásobné plnění pro dětské úrazy, k nimž dojde během státem schválených prázdnin.

K největšímu množství dětských úrazů dochází o prázdninách, kdy mají děti větší volnost a také pestřejší nabídku volnočasových aktivit. Sport, hraní venku i uvnitř, stejně jako nejrůznější dětské tábory jsou sice pro děti zábavou, ale zároveň rizikovým prostředím. V kolektivu či větší skupině se riziko úrazu zvyšuje. V České republice si každoročně vyžádá lékařské ošetření zhruba půl milionu dětských zranění, přes třicet tisíc z nich je dokonce hospitalizováno. Fatálních je jen kolem tří set úrazů ročně.

„Nejčastěji se zraní mladší děti, které mají tendenci více riskovat a být neopatrnější. Často si totiž neuvědomují, že jejich počínání může být potenciálně nebezpečné. Nejčastěji řešíme úrazy dětí navštěvujících základní školu a převažují mezi nimi různě komplikované zlomeniny, objevují se však také úrazy hlavy nebo popáleniny,“ vysvětluje Milan Drdoš, Head of Communication pojišťovny MetLife.

Produkt OneLife mohou využít dospělí i děti, v rámci jedné pojistné smlouvy může být pojištěno až sedm osob jakékoliv věkové kombinace. Jedinou podmínkou je, aby pojistník v době uzavření pojistky dosáhl zletilosti. V rámci OneLife se nabízí široké spektrum možných připojištění, přímo pro děti je určeno třináct z nich. Krom toho mohou rodiče využít rozsáhlé asistenční služby zdarma, výhodou je i možné dvojnásobné plnění u pojištění Trvalých následků úrazu a pojištění Následků úrazu pro úrazy, ke kterým dojde během státem schválených prázdnin.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.