Sobota 17. dubna. Svátek má Rudolf.

DEGIRO VSTUPUJE NA TRH VE VELKÉ BRITÁNII A IRSKU

Investice 11.06.2015 | 10:12 0 Komentářů

Nejrychleji rostoucí evropský broker uzavírá svou evropskou expanzi vstupem na trh ve Velké Británii (Tisková zpráva: DEGIRO) 

DEGIRO dnes spouští svou revoluční, nízkonákladovou platformu ve Velké Británii. Dneškem je DEGIRO aktivní v 18 zemích Evropské Unie a nabízí tak více než 460 milionům Evropanům přístup na finanční trhy po celém světě. 

VSTUP NA TRH VE VELKÉ BRITÁNII A IRSKU

10. dubna 2014 představilo DEGIRO svůj cíl vstoupit na trh většiny evropských zemí do dvou let. O rok později se tento cíl stal realitou. Dnešním vstupem na trh ve Velké Británii se DEGIRO stává aktivním v 18 evropských zemích. Soukromí investoři tak budou schopni obchodovat širokou nabídku finančních nástrojů za stejnou cenu jako profesionálové. V porovnání s většinou oblíbených brokerů bude DEGIRO ve Velké Británii v průměru o 84 % levnější. 

EVROPSKÁ EXPANZE

DEGIRO ukončilo přetrvávající rozdíl mezi poplatky účtovanými soukromým a profesionálním investorům v 18 evropských zemích. Společnost DEGIRO přistupuje ke všem soukromým investorům stejně a nabízí všem stejné poplatky. Společnost vybudovala svou IT strukturu od základů sama, což se přímo promítá do nízkých poplatků. Kromě nízkých poplatků je webová aplikace společnosti DEGIRO rychlá, uživatelsky přívětivá a umožňuje přístup na burzy po celém světě. Se společností DEGIRO jsou vaše aktiva kompletně oddělena od vlastnické struktury společnosti a tím je zajištěna maximální ochrana investorů. 

Gijs Nagel z DEGIRO říká ‚Rozdíl v přístupu na trh mezi soukromými a profesionálními investory je zcela zbytečný a nazval bych ho skandálem. Posláním společnosti DEGIRO je napravit tento nedostatek, naše poplatky nevnímáme jako příliš nízké, ale poplatky našich konkurentů jako příliš vysoké.‘

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.