Pondělí 28. září. Svátek má Václav.

Další milník pro smartbanking ČSOB a Era – objem transakcí překročil 1 miliardu korun

Popularita smartbankingu ČSOB a Ery se zvyšuje ode dne jeho spuštění. Od začátku roku, kdy začala být aplikace oficiálně dostupná, si ji stáhlo přes 52 tisíc klientů, přičemž aktivně ji používá bezmála 30 tisíc uživatelů, kteří provedli transakce v celkové hodnotě přes 1 miliardu korun.

„Klienti využívající smartbanking se mohou těšit na spoustu novinek a vylepšení. V následujících měsících plánujeme vydání aplikace pro telefony Windows Phone a optimalizaci uživatelského rozhraní pro tablety s operačním systémem Android. Zaměříme se také na zvýšení bezpečnosti a drobné vylepšení funkcí, které klienti nejčastěji požadují,“ říká Martin Štýber, výkonný manažer Vývoje finančních služeb ČSOB a Poštovní spořitelny.

Největší výhodou aplikace je její použitelnost téměř kdekoli a kdykoli. Je tedy přímo ideální pro aktivní lidi, kteří potřebují mít své finance neustále pod dohledem. Tomu dávají za pravdu i průzkumy, které ukazují, že smartbanking si nejvíce oblíbili klienti mezi 20 a 45 rokem. Jejich nejčastější aktivitou je ověření zůstatků na účtech a podávání platebních příkazů.

Klienti s chytrými telefony a tablety s operačním systémem iOS a Android mají možnost si smartbanking ČSOB a Era vyzkoušet už od 1. ledna, kdy byla aplikace uveřejněna na App Storu, Google play a Samsung App. Aplikace je zdarma ke stažení a nabízí velké množství funkcí pro pohodlnou a rychlou správu účtu, a to téměř odkudkoli. O bezpečnosti transakcí se díky zabezpečení pomocí identifikačního čísla, PINu, unikátního SMS kódu a jedinečného šifrovacího mechanismu klient nemusí bát.

Era / Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.