Úterý 13. dubna. Svátek má Aleš.

CYRRUS PŘEDSTAVUJE NOVINKU: STAR CERTIFIKÁT

Banky 15.09.2015 | 16:32 0 Komentářů

Společnost CYRRUS přichází s novým investičním certifikátem. Jmenuje se 7 % CYRRUS STAR CERTIFIKÁT: VÝBĚR EVROPSKÉHO TRHU a skládá se z podkladového koše akcií čtyř silných firem.

Všechny sídlí v Evropě, všechny mají stovky, ne-li tisíce zaměstnanců, a všechny mají dle odhadů analytiků nakročeno k výraznému růstu.O jaké firmy se jedná? Bayera Rochese zaměřují na farmaceutický průmysl a dosahují v něm výjimečných výsledků. Společnost Daimler působí v automobilovém průmyslu a spadají pod ni takové značky jako Mercedes-Benz nebo Smart. Pojišťovna AXA změnila svůj strategický plán a aktuální čísla o hospodaření naznačují zajímavý potenciální nárůst dividend. Navzdory současným turbulencím na akciových trzích si firmy i nadále drží své postavení.

Možná se právě ptáte: V čem je CYRRUS STAR CERTIFIKÁT specifický?

Odlišuje setzv. „star úrovní“, která je nastavena na 105 %. Co to znamená? Emitent certifikátu garantuje splatit 100 % investované částky, pokud alespoň jedna z podkladových akcií (firem AXA, Bayer, Daimler nebo Roche) dosáhne v Den finálního ocenění 105 % své Počáteční hodnoty a zároveň vyplácet každé čtvrtletí až do splacení fixní kupón ve výši 1,75 %, celkem je tak možné získat výnos až 14% za 2 roky. Certifikát však může být splacen dříve než za 2 roky.

Může se také stát, že všechny podkladové akcie budou v Den finálního ocenění pod hodnotou 105 %. Co nastane pak? Investor participuje 1:1 na vývoji podkladové akcie s nejnižší výkonností, maximálně však do výše investované částky. Výplata fixního kupónu tím však není dotčena.

Takto bychom mohli v kostce představit CYRRUS investiční certifikát. Detailnější informace společně s modelovými příklady naleznete na našem webu: www.topcertifikaty.cz. Vše si pročtěte a budete-li mít jakýkoli dotaz, můžete volat na 800 297 787. Makléři společnosti CYRRUS vám rádi poradí.

CYRRUS, a.s. je licencovaným obchodníkem s cennými papíry. Společnost byla založena v roce 1995 a v současnosti je největší mimopražskou obchodní společností. Centrála sídlí v Brně a další pobočky naleznete v Praze, Ostravě a ve Zlíně. Za úspěchem společnosti stojí špičkový analytický servis, profesionální tým makléřů a bohaté spektrum investičních produktů.

Investovat do certifikátu můžete pouze v omezeném čase, a to do 30. 9. 2015.

Zdroj: Tisková zpráva CYRRUS, a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.