Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

CTP rozšiřuje své aktivity na Slovensku: Do portfolia přibyl CTPark Bratislava

Investice 09.07.2015 | 08:54 0 Komentářů

Společnost CTP uzavřela smlouvu se společnostmi J&T Real Estate Holding a Aviva o akvizici DNV Logistics Park v západní části Bratislavy. Celková rozloha parku, který se nachází v těsné blízkosti výrobních hal Volkswagen Bratislava, je 20 hektarů. Z hlediska celkové plochy je tato transakce největší na slovenském trhu v posledních letech. DNV Logistics Park bude nově označován jako CTPark Bratislava.

Radek Zeman, CFO společnosti CTP, k tomu dodává: Akvizice CTParku Bratislava dokládá naši strategii rozvoje ve středoevropském regionu. Poloha parku je ideální, v těsném sousedství automobilky Volkswagen Bratislava, na okraji Bratislavy, s přímým napojením na dálniční a železniční síť směrem do České republiky, Rakouska a Maďarska.“

CTPark Bratislava se nachází na dálnici D2 spojující Bratislavu s Brnem a Prahou. K pronájmu nabízí více než 87.000m2. Lokalita parku je vhodná především pro společnosti z oblasti distribuce, logistiky, skladování, ale také výroby. Park je přímo napojen na železnici.

Zdroj: Tisková zpráva CTP.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.