Středa 21. dubna. Svátek má Alexandra.

ČSOB získala titul Nejlepší banka

Banky ČSOB 08.09.2015 | 16:17 0 Komentářů

ČSOB získává cenu Hospodářských novin Nejlepší banka 2015 a třetí místo v kategorii Bankovní inovátor.

ČSOB Pojišťovna boduje ve třech kategoriích – Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna (první místo), Nejlepší životní pojišťovna (třetí místo) a Pojišťovací inovátor (první místo). 

Prvenství v hlavní kategorii získává banka a pojišťovna, která dokáže nabídnout klientům nejvýhodnější produkty a služby, kvalitně s nimi komunikuje, je pro ně dostupná a současně vykazuje dobré hospodářské výsledky, které svědčí o její stabilitě a přínosu pro majitele. Výsledek je stanoven na základě rozsáhlé analýzy dat a do hodnocení nevstupují žádné subjektivní údaje. 

„Přesně před rokem jsem při vyhlašování Nejlepší banky roku 2014, kde jsme se umístili druzí, slíbil, že uděláme všechno proto, abychom byli v dalším roce první – a dokázali jsme to. Jsem velmi rád za potvrzení, že rozsáhlé změny, ke kterým jsme se rozhodli, naši klienti vítají, a proto nám počet těch aktivních opět roste. Stále ale ještě nejsme u konce. Naším cílem je stát se jako celá Skupina referencí na trhu finančních služeb v České republice,“ říká Petr Hutla vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB.

Úspěch ČSOB Pojišťovny shrnul její předseda představenstva Vladimír Bezděk: „Velmi nás těší, že jsme uspěli v tolika kategoriích. Svědčí to o tom, že se v ČSOB Pojišťovně naplno věnujeme všem oblastem. Zároveň je to velký závazek do budoucna, ve kterém chceme obstát.“ 

Veškeré podrobné informace k ocenění najdete na webu Nejlepší banky.

V letošním roce ČSOB za nejlepší banku v České republice označily už Euromoney a Global finance. Přehled všech ocenění skupiny ČSOB najdete na webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.