Úterý 22. června. Svátek má Pavla.

ČSOB v květnu uvádí na trh čtyři nové fondy

Investice ČSOB 06.05.2016 | 12:14 0 Komentářů

Zamilovat se do společnosti, do které se rozhodnete investovat, jde stejně dobře jako do člověka. Emoce k životu bezpochyby patří, do podílových fondů ale primárně investujeme s vidinou zisku. ČSOB proto svou májovou nabídku obohatila o čtyři nové fondy, které budou vyhovovat opatrným i odvážným investorům. 

ČSOB Dobrý start 41
Strukturovaný fond ČSOB Dobrý start 4 investorům nabízí možnost podílet se na růstu koše světových akcií ve výši 90 procent s neomezeným maximálním výnosem. Pro výpočet výnosu se jako bonus použije počáteční hodnota, která je pro ně výhodnější, což ještě zvyšuje atraktivitu a potenciál vložené investice. Fond nabízíme také jako investiční životní pojištění.

ČSOB Airbag Jumper EUR 71
Odvážnější příznivci významných evropských firem, kteří očekávají potenciálně vyšší výnos za cenu vyššího investičního rizika, se mohou rozhodnout pro fond ČSOB Airbag Jumper EUR 7, který je vedený v eurech a může předčasně skončit se zajímavým výnosem již po prvním roce své existence. Vývoj fondu se váže na akcie 50 nejvýznamnějších společností eurozóny převážně ze sektorů bankovnictví, energetiky, chemického průmyslu, potravin a nápojů (např. Airbus, BMW a Daimler, Danone Siemens). Vybrané společnosti patří do akciového indexu Euro Stoxx 50® a regionálně působí ve Francii, Německu, Španělsku, Itálii či Nizozemsku.

Flexible Portfolio July
Fond Flexible Portfolio July, který je vedený v eurech, staví na myšlence rychle se přizpůsobit aktuální situaci. Inovativní přístup při výběru akcií a nástrojů s pevným výnosem kombinuje investování s pomocí algoritmu a know-how správce fondu. Podkladový fond dokáže pružně reagovat na tržní vývoj, ale zároveň nepracuje s lidskými emocemi, které mohou snižovat výkonnost klasických fondů.

__________________________________________________________________

Vysvětlivka: 1 = podfond belgického investičního fondu Optimum Fund.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.