Úterý 28. září. Svátek má Václav.

ČSOB přináší novou nabídku termínovaných vkladů s vyšší úrokovou sazbou

Banky ČSOB 02.04.2019 | 10:28 0 Komentářů

Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mají možnost od začátku dubna využít nabídku termínovaných vkladů s vyšší úrokovou sazbou. Své peníze mohou uložit na šest měsíců se sazbou 0,7 procenta a na dvanáct měsíců s atraktivním výnosem ve výši 1 procento, nyní navíc s možností bezplatného předčasného výběru části vkladu.

„Termínované vklady jsou určeny pro klienty, kteří potřebují mít své prostředky v dohledné době k dispozici. Takto získají předem daný výnos na bezpečném termínovaném produktu. Termínované vklady jsou vázané na konkrétní období, klientům ale nyní nabízíme možnost bezplatného předčasného výběru až 20 procent vložené částky,“ uvedl výkonný ředitel segmentů ČSOB skupiny Richard Podpiera.

Klienti, kteří si založí nový termínovaný vklad do 29. června 2019 získají možnost bezplatného výběru až 20 procent vložené částky, a to až do výše 1 milionu Kč. Pokud klient na termínovaný vklad na 1 rok uloží například 500 000 Kč, může až 100 000 Kč vybrat kdykoliv před uplynutím stanovené doby vkladu bez poplatku. Minimální výše vkladu činí 5 000 Kč. Maximálně lze uložit 30 milionů Kč.

Klienti ČSOB mohou zároveň i nadále využít možnosti spojit spoření s investicí v rámci produktu ČSOB Duo Profit a získat tak na vklad ve výši investované částky zajímavou sazbu 2 % p. a. na spořicím účtu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.