Pondělí 12. dubna. Svátek má Julius.

ČSOB otevírá druhou pobočku nové generace v Brně – Medlánkách

Banky ČSOB 06.10.2014 | 12:29 0 Komentářů

Na jaře ČSOB zprovoznila svou první pobočku ve zcela novém designu v Praze. Další je nyní klientům k dispozici v Brně – Medlánkách (ul. Purkyňova) a nachází se přímo v nově budovaném Českém technologickém parku v blízkosti VUT. Nový koncept poskytování služeb, příjemné prostředí s nadčasovým designem a pokročilé technologie – to jsou hlavní pilíře proměny stávajících poboček ČSOB. Pro novou pobočku je typický otevřený prostor bez fixních pracovišť, samoobslužné systémy a maximální důraz na poradenství. 

„Služby poboček jsou pro klienty vedle internetového bankovnictví a dalších distribučních kanálů důležitou alternativou, především pak v různých složitějších finančních situacích, jako je například sjednání hypotéky nebo investování do fondů. Klienti očekávají maximálně servis, který odpovídá dnešní době,“ říká Lucie Holíková, ředitelka nové pobočky v Brně – Medlánkách.

Na pobočce nové generace nejsou fixní pracoviště. „Bankéř může klienta obsluhovat kdekoli podle toho, jakou službu vyžaduje, a to jak v otevřené hale, tak v diskrétních jednacích místnostech,“ doplňuje Lucie Holíková. Pobočka je bezhotovostní, k dispozici je však bankomat pro vklady a výběry hotovosti. 

Otevřená hala se dělí na tři části. Dominantní je vzdušný prostor s velkým stolem, který poslouží pro méně formální jednání, zodpovězení dotazů na běžné finanční produkty a rychlé odbavení klienta. Dále je zde k dispozici tzv. hi-tech zóna se dvěma místy s pohodlnými křesly, kde si klient může sednout a bude zde mít k dispozici také tablet a chytrý telefon s přístupem na wi-fi. K řešení diskrétnějších dotazů budou sloužit dvě zasedací místnosti s byznysovými stoly a pohodlnými židlemi. „V případě dotazů na speciální služby je v obou těchto místnostech k dispozici produktový specialista – videobankéř, s nímž mohou zájemci společně se svým bankovním poradcem komunikovat přes internet. Na obrazovce je také možné názorně ukázat průběh splácení hypotéky či detaily smlouvy,“ uzavírá Lucie Holíková.

ČSOB má k dnešnímu dni v Brně deset poboček, všechny jsou vybudovány v klasickém stylu. Pobočka v Medlánkách v blízkosti VUT Brno je první, která nabízí nový koncept poskytování služeb, příjemné prostředí s nadčasovým designem a pokročilými technologiemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.